ph78
22.10.09, 21:46
Witam,
jestem w 6 tygodniu po porodzie, 2 tygodnie temu zakończyłam
plamienie, cały czas karmię piersią.
Przez całe płodne życie stosowałam antykoncepcję hormonalną,
odstawiłam pigułkę ok. rok przed zajściem w ciążę. Próbowałam
obserwować swój organizm, ale intuicyjnie, na wyczucie, bez
znajomości metod NPR.
Teraz chciałabym do tego wrócić i bardziej świadomie, w
zorganizowany sposób nauczyć się wojej płodności. Przypuszczam, że
to może nie najszczęśliwszy moment i zamierzam stosować dodatkowe
zabezpieczenie przed kolejną ciążą, ale bardzo chcę zacząć!
Proszę o poradę i wskazówki dla żółtodziobej!
Dziękuję!