kati1973
08.11.05, 13:45
mam 32 lata i chcialam miec drugie dziecko Prawdopodobnie z powodu brania
lekow(sulpiryd) nie wychodzi
od 8 miesiecy stosuje NPL czyli mierze temerature badam sluz i stosuje testy
owulacyjne, wspolzyje z mezem w dni plodne zgodnie z zaleceniami
Dwoch ginekologow wlasciwie nie dalo mi odpowiedzi czy mozna mi cos pomoc
badanie ginekologicze w porzadku badanie meza tez ok
co moglabym jeszcze zrobic moze jakies badania na hormony (nie wiem)
moze gdzies jakas poradni leczenia niepodlosci wtornej Sama nie wiem moze cos
doradzicie
a moze czekac :(
aha i pije ziola ksiedza klimuszki