naterlin
22.08.07, 16:28
czy mozecie mi powiedziec ktorego dnia jest najwieksze
prawdopodobienstwo zajscia w ciaze, moj cykl jest regularny
miesiaczke mam co 3o dni, ostatnia miesiaczke mialam 14sierpnia,
czytalam gdzies ze najwiekzse szanse w cyklu 3o dn. sa miedzy 14-
17dniem cyklu, czyli wg tego 27-3o sierpnia powinno sie udac...?????
a moze zle licze, prosze o pomoc bardzo mi zalezy, czekam na
odpowiedzi