03.12.08, 13:06
Kto z Was przyjmował lub przyjmuje pernazynę ? Jakie macie zdanie i doświadczenia związane z tym lekiem? Narazie pytam nic nie sugerując..bo mam dolegliwości i zaczynam dopatrywać się związku zażywaniem permazyny. Lekarz wyklucza,ale..
Obserwuj wątek
    • beatrix-kiddo Re: pernazyna 03.12.08, 15:30
      brałam krótko, dobrze po niej spałam, byłam spokojna no i urojeń się pozbyłam. A
      ponieważ krótko, to i skutków ubocznych nie zdążyłam doświadczyć.
      • matrioszka42 Re: pernazyna 03.12.08, 15:39
        Witaj, zaginionawink
        • beatrix-kiddo Re: pernazyna 03.12.08, 21:09
          w przyrodzie nic nie ginie, a już na pewno nie takie zołzy jak ja wink Papieroska?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka