Dodaj do ulubionych

TOMUS ODSZEDL

    • lhotse71 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 14:16
      Przytulam bardzo mocno ... Tomusiu dla Ciebie Aniołeczku (*)(*)(*) i dla
      Twojego Braciszka (*)(*)(*) Śpijcie słodko i śnijcie się Mamie ...
      Ania
    • zorrgula Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 14:25
      Strasznie mi przykro, nie jestem w stanie wyobrazić sobie Waszego bólu.
      Dla Waszych Aniołków (*)(*)(*) które zawsze będą z Wami.
    • madzieks2 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 14:39
      (*)(*)(*)......
      .... brak mi słów.....
      jestem myślami z Tobą....z Wami...

      ---
      tiny.pl/g4tv - niespodzianka
      tiny.pl/gl3f - koty
    • jusma Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 15:09
      płaczę razem z Wami. Przytulam mocno.
    • roksana.cz (*)(*)(*) 20.10.06, 16:41
      Boże, czy nie dość Aniołków w niebie?? Zbierasz najpiękniejsze kwiaty do swego
      ogrodu.
      Koluchs - nie potrafię wyrazić jak strasznie mi smutno, mnie łzy płyną a co
      musisz Ty przeżywać... Jesteśmy z Wami myślami, modlimy się za Was, Roksana,
      Krzysztof i Kacperek
      • mamagai Re: (*)(*)(*) 20.10.06, 16:44
        Miałam nadzieję,że Tomuś wygra tę walkę...sad((
    • firanka1243 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 17:18
      Wspólczujemy, szkoda że sie nie udało (*) (*)
      tulimy Was mocno i pamietamy w modlitwie
      Karolina mama i Piotrus
    • gandzia4 [*] 20.10.06, 17:27

    • hankam Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 18:52
      Mialam nadzieje, ze bedzie inaczej.
      Bardzo Wam wspolczuje.
      Brak mi slow.
      Biedne, malenkie dzieci.
      • tartulina Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 18:59
        Bardzo, bardzo mi przykro. Przytulam Cię mocno.
    • goskagb (*)(*)(*) 20.10.06, 19:39
      Dla Tomusia i Braciszka Jego (*)(*)(*)
      Łącze się z Wami w bólu
      Goska
    • doda2004 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 19:58
      (*)(*)
    • magda_w24 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 20:01
      Nie jestew wtanie wyobazić sobie twojego bólu.Jest mi bardzo przykro.Współczuje
    • barmagos Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 20:49
      Kochani, jestem z wami, ogromnie mi przykro i tyez płaczę i tez nie
      rozumiem...strasznie mi przykro
    • maciejka044 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 21:23
      Tak bardzo się bałam wejść dziś na forum.
      Nie mogę powstrzyać łez, bardzo ,bardzo mi przykro.
      (*)(*)(*)
      śpijcie spokojnie Aniołki
      • magda011 (*) 20.10.06, 21:31
        Trudno napisać coś...ponieważ wszystko brzmi w takiej chwili
        banalnie...jesteśmy z Wami myślami,sercem i całą duszą tym bardziej,że w 2005
        roku właśnie 19.10 urodziła się moja 1 kg córka....
    • edyta7705 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 21:30
      Sylwia napisałam na adres gazetowy
      Tak bardzo mi smutno kochana, wierzyłam............., modliłam
      się...............a teraz ogarnął mnie smutek. Jestem z Tobą.
    • niux3 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 21:45
      Tak bardzo mi przykro.
      Pamiętaj, że jesteśmy przy Tobie.
      Śpijcie kochani chłopcy w spokoju.
      A dla ciebie niech pocieszeniem będzie, że Michałek i Tomuś są teraz
      bezpieczni, wolni od wszelkiego cierpienia. Są razem.
      Jeżeli można mówić o jakimkolwiek pocieszeniu.
      Odwiedzaj i pisz do nas. Jesteś już częścią naszej wielkiej rodziny.
      Dużo siły i odwagi.
      Monika
      • kawaro Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 22:15
        Ciężko cokolwiek napisać....
        Tak wierzyłam, że Tomciowi się uda....
        Mamuniu chłopców bądź dzielna...

        Kasia
    • winky2 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 22:50
      Kochana ściskam bardzo mocno. Światełko dla Aniołków (*) (*) (*)
      • bonnie75 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 23:03
        Boze, tak strasznie mi przykro. Tego nie da sie wyrazic....
        ....
        ['] [']
    • annor Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 23:48
      Nie tak miało być....
      Choć cię nie znam, łzy same płyną jakby to były moje dzieci.
      Twoje Aniołki bawią się TAM teraz z moim Aniołkiem.
      Bądź silna, tulę mocno.
      Anka
      • ewelina-s-82 Re: (*)(*)dla Michasia i Tomusia 20.10.06, 23:53
        • anetuchap Re: (*)(*)dla Michasia i Tomusia 21.10.06, 00:02
          Bardzo Ci współczuję.
          Zapalę w oknie światełko dla Twoich synków.
          • mamaemmy Re: (*)(*)dla Michasia i Tomusia 21.10.06, 00:54
            (*)(*)(*)(*)(*)
            Aniele..
    • marypop Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 05:41
      lacze sie w bolu i zapewniam o modlitwie za Was!
      • pucy11 Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 10:17
        (*)(*)
    • mbkow Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 12:14
      nie ma słów
      to takie straszne
      Panie Boże, zaopiekuj się maleńkimi Aniołkami
      [']
    • a.ziolkowska SERCE MI PŁACZE ;((((((((((( 21.10.06, 14:06
      strasznie mi przykro..łacze sie w modlitwie ;-(((((((((((((
    • irka15 Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 14:46
      Strasznie mi przykro...
      Nie mam slow...
    • julietta_r Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 15:45
      kochani tulimy Was bardzo mocno i [*] za aniołeczki....
      • tweety_bird Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 15:51
        Tak bardzo współczuję...Myślami jestem z Tobą...
        (*)(*)
    • tsunami05 Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 15:50
      (*) (*) Dla obu chłopców.
      • annam21 Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 16:03
        dolaczyli do grona aniolkow (*)(*)(*)
        Bardzo mocno cie przytulam. Ania
    • kocura78 Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 16:13
      (*) (*)

      Nie wiem, co powiedzieć sad((((((((((
    • ankabj Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 16:31
      (*)(*) dla Aniołków...
      przytulam...
      • qpiska Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 16:44
        Brak mi słów sad((

        Śpijcie w spokoju maleństwa...
        (*)(*)
        • andzia22l1 Re: TOMUS ODSZEDL 22.10.06, 12:01
          teraz Wasi Mali Chłopcy są razem i patrzą na Was z góry......
          (*) (*) - dla Chłopców
          ścikam mocno

          pozdrawiam mama Patryka 08.01.2006

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka