lhotse71 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 14:16 Przytulam bardzo mocno ... Tomusiu dla Ciebie Aniołeczku (*)(*)(*) i dla Twojego Braciszka (*)(*)(*) Śpijcie słodko i śnijcie się Mamie ... Ania Odpowiedz Link
zorrgula Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 14:25 Strasznie mi przykro, nie jestem w stanie wyobrazić sobie Waszego bólu. Dla Waszych Aniołków (*)(*)(*) które zawsze będą z Wami. Odpowiedz Link
madzieks2 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 14:39 (*)(*)(*)...... .... brak mi słów..... jestem myślami z Tobą....z Wami... --- tiny.pl/g4tv - niespodzianka tiny.pl/gl3f - koty Odpowiedz Link
roksana.cz (*)(*)(*) 20.10.06, 16:41 Boże, czy nie dość Aniołków w niebie?? Zbierasz najpiękniejsze kwiaty do swego ogrodu. Koluchs - nie potrafię wyrazić jak strasznie mi smutno, mnie łzy płyną a co musisz Ty przeżywać... Jesteśmy z Wami myślami, modlimy się za Was, Roksana, Krzysztof i Kacperek Odpowiedz Link
firanka1243 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 17:18 Wspólczujemy, szkoda że sie nie udało (*) (*) tulimy Was mocno i pamietamy w modlitwie Karolina mama i Piotrus Odpowiedz Link
hankam Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 18:52 Mialam nadzieje, ze bedzie inaczej. Bardzo Wam wspolczuje. Brak mi slow. Biedne, malenkie dzieci. Odpowiedz Link
tartulina Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 18:59 Bardzo, bardzo mi przykro. Przytulam Cię mocno. Odpowiedz Link
goskagb (*)(*)(*) 20.10.06, 19:39 Dla Tomusia i Braciszka Jego (*)(*)(*) Łącze się z Wami w bólu Goska Odpowiedz Link
magda_w24 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 20:01 Nie jestew wtanie wyobazić sobie twojego bólu.Jest mi bardzo przykro.Współczuje Odpowiedz Link
barmagos Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 20:49 Kochani, jestem z wami, ogromnie mi przykro i tyez płaczę i tez nie rozumiem...strasznie mi przykro Odpowiedz Link
maciejka044 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 21:23 Tak bardzo się bałam wejść dziś na forum. Nie mogę powstrzyać łez, bardzo ,bardzo mi przykro. (*)(*)(*) śpijcie spokojnie Aniołki Odpowiedz Link
magda011 (*) 20.10.06, 21:31 Trudno napisać coś...ponieważ wszystko brzmi w takiej chwili banalnie...jesteśmy z Wami myślami,sercem i całą duszą tym bardziej,że w 2005 roku właśnie 19.10 urodziła się moja 1 kg córka.... Odpowiedz Link
edyta7705 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 21:30 Sylwia napisałam na adres gazetowy Tak bardzo mi smutno kochana, wierzyłam............., modliłam się...............a teraz ogarnął mnie smutek. Jestem z Tobą. Odpowiedz Link
niux3 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 21:45 Tak bardzo mi przykro. Pamiętaj, że jesteśmy przy Tobie. Śpijcie kochani chłopcy w spokoju. A dla ciebie niech pocieszeniem będzie, że Michałek i Tomuś są teraz bezpieczni, wolni od wszelkiego cierpienia. Są razem. Jeżeli można mówić o jakimkolwiek pocieszeniu. Odwiedzaj i pisz do nas. Jesteś już częścią naszej wielkiej rodziny. Dużo siły i odwagi. Monika Odpowiedz Link
kawaro Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 22:15 Ciężko cokolwiek napisać.... Tak wierzyłam, że Tomciowi się uda.... Mamuniu chłopców bądź dzielna... Kasia Odpowiedz Link
winky2 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 22:50 Kochana ściskam bardzo mocno. Światełko dla Aniołków (*) (*) (*) Odpowiedz Link
bonnie75 Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 23:03 Boze, tak strasznie mi przykro. Tego nie da sie wyrazic.... .... ['] ['] Odpowiedz Link
annor Re: TOMUS ODSZEDL 20.10.06, 23:48 Nie tak miało być.... Choć cię nie znam, łzy same płyną jakby to były moje dzieci. Twoje Aniołki bawią się TAM teraz z moim Aniołkiem. Bądź silna, tulę mocno. Anka Odpowiedz Link
anetuchap Re: (*)(*)dla Michasia i Tomusia 21.10.06, 00:02 Bardzo Ci współczuję. Zapalę w oknie światełko dla Twoich synków. Odpowiedz Link
marypop Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 05:41 lacze sie w bolu i zapewniam o modlitwie za Was! Odpowiedz Link
mbkow Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 12:14 nie ma słów to takie straszne Panie Boże, zaopiekuj się maleńkimi Aniołkami ['] Odpowiedz Link
a.ziolkowska SERCE MI PŁACZE ;((((((((((( 21.10.06, 14:06 strasznie mi przykro..łacze sie w modlitwie ;-((((((((((((( Odpowiedz Link
julietta_r Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 15:45 kochani tulimy Was bardzo mocno i [*] za aniołeczki.... Odpowiedz Link
tweety_bird Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 15:51 Tak bardzo współczuję...Myślami jestem z Tobą... (*)(*) Odpowiedz Link
annam21 Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 16:03 dolaczyli do grona aniolkow (*)(*)(*) Bardzo mocno cie przytulam. Ania Odpowiedz Link
qpiska Re: TOMUS ODSZEDL 21.10.06, 16:44 Brak mi słów (( Śpijcie w spokoju maleństwa... (*)(*) Odpowiedz Link
andzia22l1 Re: TOMUS ODSZEDL 22.10.06, 12:01 teraz Wasi Mali Chłopcy są razem i patrzą na Was z góry...... (*) (*) - dla Chłopców ścikam mocno pozdrawiam mama Patryka 08.01.2006 Odpowiedz Link