13.04.07, 15:51
jestem starą niezdarąsad(((. Wczoraj złamałam nogę w kostce. W najlepszym
wypadku 8 tygodni w gipsie, w najgorszym gwoździowanie + 8 tygodni w gipsiesad.
Eeech....Ola nosi mi kanapkiwink, a wczoraj zobaczywszy mnie w gipsie
powiedziała: "Mama, kaniń, do spitala" (Mamo, kamień=gips, do szpitala)smile)))).
A Ada chodzi i tuli się do mnie.
Obserwuj wątek
    • baszkas Re: niezdara 13.04.07, 15:54
      Oj Aniu, Aniu - wspolczuje!!!
      Szybkiego wyzdrowienia i zadnych gwozdzi zycze!!!
      Pozdrawiam,
      Basia
      PS>Zeby to jeszcze dzis bylo (13'go w piatek), to bym zrozumiala;-D
    • mbkow Re: niezdara 13.04.07, 16:06
      ło matko...
      trzymam kciuki, zebys dala sobie rade!
      zdrowiej szybko!!!
      • wioola_13 Re: niezdara 13.04.07, 16:10
        szybkiego powrotu do zdrowia.dacie rady!
        • tartulina Re: niezdara 13.04.07, 16:14
          Aniu, nie taka z Ciebie niezdara, po prostu przypadek. Zdarza się. Szybkiego zrośnięcia się rączki i bez gwoździ. Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. Podobno całowanie chorego miejsca przez ukochanego pomaga. Serdecznie pozdrawiam. Agnieszka
          • mamaemmy Re: niezdara 13.04.07, 16:30
            Bidulko!Zdrówka zyczę!Ale pomyśl,ile sobie odpoczniesz,nie pracujacsmile
            Zawsze trzeba patrzec na jasne strony tongue_out
    • adi1311 Re: niezdara 13.04.07, 16:56
      a tam zaraz niezdara ,każdemu sie noga powinie czasami smile,to dobrze że ma kto
      kanapki nosic ,zdrowiej a tak na marginesie to masz czas na neciksmile
    • jolantusia1 Re: niezdara 13.04.07, 17:25
      hej no chyba nie taka stara. Ja pamiętam rękę w gipsie miałam 3 tygodnie i mnie
      to drażniło. Aniu tylko nie daj się zagwoździować. A tak na poważnie to szybko
      wracaj do pełnej sprawności i odliczaj każdy dzień do zdjęcia gipsu
    • tiya Re: niezdara 13.04.07, 17:43
      Hehe, bo latka już nie te i kości kruszeją wink
      A tak poważnie, to współczuję i życzę realizacji optymistyczniejszego wariantu.
    • minkapinka Re: niezdara 13.04.07, 19:36
      takie niezdarsto moze sie kazdemu trafic. Zycze mniej niz 8 tygodni w gipsie
      (bez gwozdziowania), a pozniej zdrowej nogi. A dzieci jak widac czasami sie
      przydają, ja na szczescie nie korzystałam jeszcze z takiej pomocy Zosi smile)
    • oyate Re: niezdara 13.04.07, 22:43
      Oj Aniu coś Ty robiłasmile)
      Szybkiego powrotu do zdrowia i pierwszej opcji dotyczącej tylko gipsu!!
      Pozdrawiam!!Daria
      • ania.silenter Re: niezdara 13.04.07, 23:16
        oyate napisała:

        > Oj Aniu coś Ty robiłasmile)

        wracałam z pracy do domu, a że mam duży problem, byłam zdołowana i nie
        patrzyłam pod nogi. Wystarczył jeden 10 cm krawężniksad(((.
    • mamaigora1 Re: niezdara 15.04.07, 10:56
      Nieszczęśliwie musiałas stapnąć, bardzo mi przykro, że tak sie stało, ale z
      Twoimi małymi pomocnicami dasz rade smile
    • gandzia4 Re: niezdara 15.04.07, 18:41
      Życzę Ci bez gwoździowania się obyło, choć gwoździowanie takie straszne nie
      jest jak to się wydaje (przeszłam to to wiemtongue_out) i tylko niech ci do głowy nie
      strzeli nogi forsować, nawet jak już będzie mało co bolała. To pisałam ja stara
      połamaczka kończyn i obojczyków wszystkich;P
      Zdrowiej kochanasmile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka