skomroch1 06.08.09, 15:13 Od czerwca mam urlop od wszystkiego, najpierw nad morzem, a teraz u Rodziców. Nie mam możliwości korzystania z internetu, teraz jestem chwile u siostry i dopadłam Pozdrawiam, ściskam i całuję stare i nowe wcześniaki forumowe. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niuniadr Re: Ale się za Wami stęskniłam! 06.08.09, 15:26 Witaj Kasiu, juz się zastanawiałyśmy co się z Toba dzieje W takim razie miłego wypoczynku Kochana i wracaj do nas szybkoBuziaki Odpowiedz Link
mama_janka007 Re: Ale się za Wami stęskniłam! 06.08.09, 15:43 dobrze, ze wszystko dobrze Odpowiedz Link
karro80 Re: Ale się za Wami stęskniłam! 06.08.09, 15:58 To fajnie, że u Was oki Odwyk netowy też dobra rzecz.., Odpowiedz Link
mamakubusia9 Re: Ale się za Wami stęskniłam! 09.08.09, 11:51 Ale fajnie, też bym chętnie tak wypoczęła, ale nie wiem czy dałabym rade bez netu Wypoczywaj dalej! Odpowiedz Link
tumigutek5 Re: Ale się za Wami stęskniłam! 09.08.09, 12:43 A jak my się stęskniłyśmy Ale suuuuper masz wakacje ... ja też bym tak chciała , baw się dobrze i myśl o nas często. Odpowiedz Link
lazy_lou Re: Ale się za Wami stęskniłam! 10.08.09, 02:06 wracaj, na piwo bym z toba wrszcie poszla! albo na makaron sojowy, moj ostatni fetysz bo chinczyka nam pod bokiem otworzyli Odpowiedz Link
skomroch1 Re: Ale się za Wami stęskniłam! 11.08.09, 15:13 Lazy Lou, a wiesz, dziwne, ale nam tez otworzyli. I też makaron to danie nr 1. Jestem, i na piwo chętnie, bardzo chetnie, jak tylko pojadą dwie takie, które pomieszkuja u mnie i zwiedzaja stolicę. Odpowiedz Link
lazy_lou Re: Ale się za Wami stęskniłam! 14.08.09, 02:57 nasz chinczyk to "sieciowka" kasiu, to daj znac jak bedziesz mogla i chciala ja wprawdzie teraz pracuje ale czesto w domu, wiec wieczorem/popoludniami jestem "na wsi" Odpowiedz Link