Dodaj do ulubionych

Ale się za Wami stęskniłam!

06.08.09, 15:13
Od czerwca mam urlop od wszystkiego, najpierw nad morzem, a teraz u
Rodziców. Nie mam możliwości korzystania z internetu, teraz jestem
chwile u siostry i dopadłamsmile
Pozdrawiam, ściskam i całuję stare i nowe wcześniaki forumowe.
Obserwuj wątek
    • niuniadr Re: Ale się za Wami stęskniłam! 06.08.09, 15:26
      Witaj Kasiu, juz się zastanawiałyśmy co się z Toba dziejesmile W takim
      razie miłego wypoczynku Kochana i wracaj do nas szybkowinkBuziaki
    • mama_janka007 Re: Ale się za Wami stęskniłam! 06.08.09, 15:43
      dobrze, ze wszystko dobrzesmile
    • karro80 Re: Ale się za Wami stęskniłam! 06.08.09, 15:58
      To fajnie, że u Was okismile
      Odwyk netowy też dobra rzecz..,
    • mama-cudownego-misia Re: Ale się za Wami stęskniłam! 08.08.09, 23:26
      smile)
    • mamakubusia9 Re: Ale się za Wami stęskniłam! 09.08.09, 11:51
      Ale fajnie, też bym chętnie tak wypoczęła, ale nie wiem czy dałabym
      rade bez netu smile
      Wypoczywaj dalej!
      • tumigutek5 Re: Ale się za Wami stęskniłam! 09.08.09, 12:43
        A jak my się stęskniłyśmy smile
        Ale suuuuper masz wakacje ... ja też bym tak chciała , baw się
        dobrze i myśl o nas często.
    • lazy_lou Re: Ale się za Wami stęskniłam! 10.08.09, 02:06
      wracaj, na piwo bym z toba wrszcie poszla! wink

      albo na makaron sojowy, moj ostatni fetysz bo chinczyka nam pod bokiem
      otworzyli smile
      • skomroch1 Re: Ale się za Wami stęskniłam! 11.08.09, 15:13
        Lazy Lou, a wiesz, dziwne, ale nam tez otworzyli. I też makaron to danie nr 1.
        Jestem, i na piwo chętnie, bardzo chetnie, jak tylko pojadą dwie takie, które
        pomieszkuja u mnie i zwiedzaja stolicę.
        • lazy_lou Re: Ale się za Wami stęskniłam! 14.08.09, 02:57
          nasz chinczyk to "sieciowka" wink


          kasiu, to daj znac jak bedziesz mogla i chciala smile
          ja wprawdzie teraz pracuje ale czesto w domu, wiec
          wieczorem/popoludniami jestem "na wsi" wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka