Dodaj do ulubionych

Prośba o modlitwę

04.10.09, 15:32
Mam taka prośbę. Prosiłabym o modlitwę o zdrowie dla syna (ma 17 lat
jest w szpitalu z wysokim nadciśnieniem) pewnej pani z mojej wspólnoty,
nasza wspólnota też będzie się modlić, ale jak bym mogła prosić
kogoś jeszcze dodatkowo z tego forum ... to byłabym bardzo wdzięczna.
Obserwuj wątek
    • ula27121 Re: Prośba o modlitwę 04.10.09, 16:40
      smile
    • felixa05 Re: Prośba o modlitwę 05.10.09, 06:35
      Będę sie modlić.
      • wiesia140 Re: Prośba o modlitwę 08.10.09, 16:31
        Chłopak jest już w domu, ale modlitwa nadal potrzebna i jemu i jego
        matce , bo strasznie to przeżywa.. Wczoraj miał mieć robione badanie .
        Zobaczymy jak wyjdą wyniki.
        • anngal Re: Prośba o modlitwę 08.10.09, 22:59
          Dobrze
    • aetas Re: Prośba o modlitwę 09.10.09, 20:20

      jestem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka