wiesia140
04.10.09, 15:32
Mam taka prośbę. Prosiłabym o modlitwę o zdrowie dla syna (ma 17 lat
jest w szpitalu z wysokim nadciśnieniem) pewnej pani z mojej wspólnoty,
nasza wspólnota też będzie się modlić, ale jak bym mogła prosić
kogoś jeszcze dodatkowo z tego forum ... to byłabym bardzo wdzięczna.