ogolone_jajka
03.05.04, 11:44
Supereksperss donosi:
Będzie kolejny proces w sprawie Doroty Nieznalskiej, artystki z Gdańska. Wczoraj Sąd Okręgowy uchylił wyrok pierwszej instancji, skazujący artystkę na 120 godzin prac społecznych.
Nieznalska jest sądzona za obrazę uczuć chrześcijan. Jej instalacja "Pasja" była zbudowana z krzyża, w centrum którego widniało zdjęcie męskich genitaliów.
Cóż, moim zdaniem to ona powinna być ukarana za obrazę artystów. Bo co to za sztuka powiesić fajfusa na krzyżu???? To jedna wielka kupa. I, pomyśleć, że ja z podatków wykształciłem taką Nieznalską i rzeszę jej podobnych debili. Koszmar. Już wolałbym na tacę chyba dać.