Dodaj do ulubionych

Normalne kpiny

16.10.05, 13:11
Witam dziewczyny !!!
Jestem zbulwersowana o potraktowaniu nas w taki sposób pojawia sie na forum
fałszywy genetyk my powieżamy sprawy jemu i myślimy że nam pomoże a tu prosze
bardzo co się dzieje to jest kpina z naszego bólu po stracie albo chorobie
dziecka, matka chce się dowiedzieć dlaczego staciła dziecko i dlaczego ma
chore a tu przychodzi na forum intrus i chce pomóc normalny szok
pozdrawiam aga
Obserwuj wątek
    • karina66 Re: Normalne kpiny 16.10.05, 13:44
      Też jestem wściekła.

      Karina
    • aga2212 Re: Normalne kpiny 16.10.05, 13:55
      Jak można tak potraktować szczególności mamy które straciły dzieci i szukaja
      wszędzie przyczyny dlaczego z jednej strony dobrze że to był weekend bo w dni
      wolne jest więcej dziewczyn na forum
      pozdrawiam aga
      • karina66 Re: Normalne kpiny 16.10.05, 14:12
        Napisałam do Ciebie na priva.

        Karina
    • wiosenna10 Re: Normalne kpiny 16.10.05, 14:14
      Zgadzam się z Wami. Nie wiem skąd biorą się tacy wredni ludzie i po co to robią.
    • ulapola Re: Normalne kpiny 16.10.05, 14:56
      Dziewczyny sama się nabrałam ale nie ma co
      się przejmować takim...CZYMŚ
      pozdrawiam
      • aga2212 Re: Normalne kpiny 16.10.05, 14:58
        Masz racje ale takie tematy trzeba poruszać bo to jest troche niesmaczne i
        nieraz boli
        pozdrawiam aga
        • karina66 Re: Normalne kpiny 16.10.05, 15:36
          No własnie ja też się nabrałam i napisałam do niej.A tak na marginesie bo chyba
          jestem mało pojętna.Po cholerę ktoś robi sobie takie żarty???

          Karina
          • aga2212 Re: Normalne kpiny 16.10.05, 15:38
            Żeby się pobawić czyimś nieszczęściem chyba ale na forum sa dziewczyny które
            szybko reagują i im trzeba podziękować
            pozdrawiam
            aga
            • karina66 Re: Normalne kpiny 16.10.05, 16:00
              uważam,że nieszcęścia spotykają nie tych ludzi co trzeba.Powinny spotykać
              właśnie takich jak nasz pseudo genetyk.

              Karina
              • aga2212 Re: Normalne kpiny 16.10.05, 17:10
                Otórz to zgadzam się
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka