aga2212
16.10.05, 13:11
Witam dziewczyny !!!
Jestem zbulwersowana o potraktowaniu nas w taki sposób pojawia sie na forum
fałszywy genetyk my powieżamy sprawy jemu i myślimy że nam pomoże a tu prosze
bardzo co się dzieje to jest kpina z naszego bólu po stracie albo chorobie
dziecka, matka chce się dowiedzieć dlaczego staciła dziecko i dlaczego ma
chore a tu przychodzi na forum intrus i chce pomóc normalny szok
pozdrawiam aga