Dodaj do ulubionych

PhD Proposal

08.04.06, 23:37
Witam
czy ktos juz to pisał jak tak to prosze o jakies sugestie bo mnie zaraz coś
trafi.
Z gory dzieki
Obserwuj wątek
    • barbarakaroluk Re: PhD Proposal 09.04.06, 00:27
      na wyszukiwarce - wpisz PhD proposal i masz juz odpowiedz....
      jaki to proposal , na jak uczelnie, jaki kierunek?


      r-kwadrat napisał:

      > Witam
      > czy ktos juz to pisał jak tak to prosze o jakies sugestie bo mnie zaraz coś
      > trafi.
      > Z gory dzieki
      >
      • r-kwadrat Re: PhD Proposal 10.04.06, 00:20
        kierunek: marketing, management
        Uczelni kilka (lepiej chyba złożyć dokumenty na kilka uczelni)
        chodzi wstępny zarys tematyki pracy.
        A jeśli chodzi o bibliografie to czy mogą to też być publikacje polskie? czy
        uczelnie angielskie biorą pod uwagę tylko angielskojęzyczną literature.

        --
        Non scholae, sed vitae discimus.
        • barbarakaroluk Re: PhD Proposal 10.04.06, 11:40

          Kwadrat,
          oto przyklad PhD proposal z innej dzidziny, ale mysle ze spokojnie sobie dzasz
          rade z adaptacja tego do swoich warunkow.
          Nie musi byc tak dlugi jak ten ponizej, ale masz wyszczegolnione czesci ktore
          powinny byc w research proposal.

          www.literacy.unisa.edu.au/PhD/Proposals/Sample3.htm
          Uczelnie angielskie akceptuja jak najbardziej literature obcojezyczna -
          przeciez czesto jakies wazne prace, publikacje ukazuja sie w innym niz
          angielski jezyku....

          gdzie chcesz studiowac ten marketing ( czy management?) bo ja 'pisze'doktorat
          wlasnie w dziedzinie marketingu....
        • node Re: PhD Proposal 10.04.06, 14:21
          r-kwadrat,

          Ostroznie Ph.D. proposal to tez moze byc (a moze przede wszystkim jest) wstepna
          wersja doktoratu. Proposal jest jednyum z krokow do otrzymania tytulu Ph.D.
          Wiec sprawdz co znajdziesz w sieci.

          Domyslam sie ze ci bardziej chodzi o cos w rodzaju statement of interest. A
          takie rzeczy zawsze przygotowuj pod konkretny kierunek i zainteresowania
          profesora. Nie rob na pale copy-paste. I kniecznie zaznacz ze zawsze mozesz
          zajmowac sie czyms innym, pokrewwnym czy cos takiego.
          • barbarakaroluk Re: PhD Proposal 10.04.06, 15:34
            R-kwadrat,

            PhD proposal, w formie jakiej ty jestes zainteresowany(domyslam sie), nie
            jest 'wstepna wersja doktoratu' - przynajmniej nie ten ktory skladasz z
            aplikacja na studia doktoranckie, a przynajmniej nie tutaj w UK, i nie na mojej
            uczelni.
            Nie jest on wiazacy w jakis legalny sposob - mozesz zmienic temat, bo wraz z
            twoja praca zmieni sie takze kat pod jakim na wszystko bedziesz patrzyl.

            Oczywiscie ze nie mozesz robic 'copy and paste' - ale to chyba zrozumiale:)-
            sokora PhD ma byc original contribution to knowledge.....


            powodzenia i daj znac jak masz jakis problem.

            pozdrawiam
            • r-kwadrat Re: PhD Proposal 10.04.06, 17:02
              barbarakaroluk

              Dzięki wielkie za pomoc. Masz w 100% racje ma to być prezentacja przyszłego
              tematu pracy - zwięźle. Jak tylko bede miał jakiś problem (a mam ich troche) to
              z pewnością do Ciebie napisze, ale też nie chce Ci głowy zaprzątać moimi
              czasami wydawać by się mogło banalnymi pytaniami :) . Na jakiej uczelni się
              doktoryzujesz? I jaką dziłką marketingu sie zajmujesz?
              Może pogadamy przez GG lub Skype?
              mój email: r_kwadrat@vp.pl

              JESZCZE RAZ DZIĘKI WSZYSTKIM ZA POMOC.
              POZDRAWIAM
              R-Kwadrat

              --
              Non scholae, sed vitae discimus.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka