Dodaj do ulubionych

witam sie :)

09.03.09, 14:35
Jako nowa oficjalnie mówie dzień dobry. Bardzo tu u was sympatycznie
i mam nadzieję, że mi szczęście przyniesie Trójkowo i szybko bedę
miała swoją 3 smile
Obserwuj wątek
    • wegielek Re: witam sie :) 09.03.09, 17:49
      czesc, rozgosc sie, zapraszamy smile
    • asia889 Re: witam sie :) 09.03.09, 21:06
      Witam serdecznie smile. Duchowo będziemy Wspierać Twoje szczęście.
      Ale słodki masz suwaczek smile.
      • chiyo28 Re: witam sie :) 09.03.09, 22:17
        ciesze sie, ze bocian sie podoba, na forum starających sie mamy z
        tym bocianem umowe, podobno w marcu nosi wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka