chiyo28 09.03.09, 14:35 Jako nowa oficjalnie mówie dzień dobry. Bardzo tu u was sympatycznie i mam nadzieję, że mi szczęście przyniesie Trójkowo i szybko bedę miała swoją 3 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asia889 Re: witam sie :) 09.03.09, 21:06 Witam serdecznie . Duchowo będziemy Wspierać Twoje szczęście. Ale słodki masz suwaczek . Odpowiedz Link
chiyo28 Re: witam sie :) 09.03.09, 22:17 ciesze sie, ze bocian sie podoba, na forum starających sie mamy z tym bocianem umowe, podobno w marcu nosi Odpowiedz Link