28.02.05, 01:08
Wlasnie skonczylam ogladac na dvd chyba ostatni (przed urodzeniem blizniakow)
film z Julia Roberts....i nie wiem, ale wydaje mi sie zuplenie dziwny.
Czytalam wczesniej recenzje - ludzie zachwalali...ale hmmm mnie sie wydaje,
ze ten film przede wszystkim ukazuje ze milosc, szczerosc nic nie znacza, ze
sa zdewaluowane w dzisiejszym swiecie.
Moze ktos z Was widzial juz ten film? Moze mi powie czy to ja jestem
nienormalna czy moze nie znam sie na dobrym kinie?
Mijaczku sorry, ze wkradlam sie w Twoja role naszego czolowego recenzenta!smile)
Pozdrawiam wszystkich
Obserwuj wątek
    • tamsin Re: Closer 28.02.05, 03:37
      ja nie widzialam, ale ogladam oskary i wspominali o nim, gra rowniez Natalie
      Portman. nie wiem za co go nominowali ale pokazali urywek.
    • pulzara Re: Closer 28.02.05, 10:41
      Film widzialam i bardzo mi sie podobal. Wydzwiek mial rzeczywiscie ironiczno-
      masochistyczny, z idealow milosci oblubienczej niewiele w nim sie ostalo. Moze
      taki swiat teraz mamy, ze jest coraz wiecej przyzwolenia na pogon za
      zaspokojeniem swoich pragnien, nie liczac sie z wiernoscia drugiej osobie. Film
      przewrotny i inteligentny. Gwiazda mial byc Jude Law i Roberts, ale dla mnie
      najlepszy byl Clive Owen.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka