Gość: skorpion IP: *.kepno.sdi.tpnet.pl 18.10.03, 17:33 rozpoczoł się sezon na haalo grzybki,występują w polsce w sudetach ale nietylko,w wielkopolsce występują na łąkach-szukajcie a znajdziecie.... fajna jazda Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: j.s. Re: halo grzybki IP: *.cjb.net / *.wroclaw.dialog.net.pl 19.10.03, 01:22 Troszkę cienko z gibami w tym roku.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gombka Re: halo grzybki IP: *.softel.elblag.pl 20.10.03, 07:54 no prosze jaki ten internet maly, rosna tu Spiworki jak grzyby po deszczu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j.s. Re: halo grzybki IP: *.cjb.net / *.wroclaw.dialog.net.pl 20.10.03, 17:27 Witaj gombeczko!! Jak się cieszę, że cię czytam. Zdziwiło mnie na maksa. To moje pierwsze forum i lubię tak przebywać z sentymentu. Ale tu inna faza jest. Tutaj chcą pogadać o swoim nałogu, przyznają się otwarcie a tak naprawdę to ukrywają ale fajni ludzie są. Szkoda, że ci normalsi nie chcą się rozkręcić i poluzować kołnierzyki, są spoko a piszą o smutnych rzeczach. Trzymaj się ciepło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gombka Re: halo grzybki IP: *.in-addr.btopenworld.com 01.05.04, 21:03 Halo Spiworku:) kope lat :) jak ty sie moj drogi miewasz? mam nadzieje ze dobrze.Sprawdzaj od czasu do czasu poczte o ile tego nei robisz a badz pewny ze wczesniej czy pozniej do ciebie napisze:)Trzymaj sie cieplutko.pa:) Odpowiedz Link Zgłoś