Dodaj do ulubionych

halo grzybki

IP: *.kepno.sdi.tpnet.pl 18.10.03, 17:33
rozpoczoł się sezon na haalo grzybki,występują w polsce w sudetach ale
nietylko,w wielkopolsce występują na łąkach-szukajcie a znajdziecie....
fajna jazda
Obserwuj wątek
    • Gość: j.s. Re: halo grzybki IP: *.cjb.net / *.wroclaw.dialog.net.pl 19.10.03, 01:22
      Troszkę cienko z gibami w tym roku....
      • Gość: gombka Re: halo grzybki IP: *.softel.elblag.pl 20.10.03, 07:54
        no prosze jaki ten internet maly, rosna tu Spiworki jak grzyby po deszczu.
        • Gość: j.s. Re: halo grzybki IP: *.cjb.net / *.wroclaw.dialog.net.pl 20.10.03, 17:27
          Witaj gombeczko!! Jak się cieszę, że cię czytam. Zdziwiło mnie na maksa. To
          moje pierwsze forum i lubię tak przebywać z sentymentu.
          Ale tu inna faza jest. Tutaj chcą pogadać o swoim nałogu, przyznają się
          otwarcie a tak naprawdę to ukrywają ale fajni ludzie są. Szkoda, że ci normalsi
          nie chcą się rozkręcić i poluzować kołnierzyki, są spoko a piszą o smutnych
          rzeczach.
          Trzymaj się ciepło.
          • Gość: gombka Re: halo grzybki IP: *.in-addr.btopenworld.com 01.05.04, 21:03
            Halo Spiworku:) kope lat :) jak ty sie moj drogi miewasz? mam nadzieje ze
            dobrze.Sprawdzaj od czasu do czasu poczte o ile tego nei robisz a badz pewny ze
            wczesniej czy pozniej do ciebie napisze:)Trzymaj sie cieplutko.pa:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka