Gość: Marek
IP: *.aster.pl / *.acn.pl
30.01.04, 16:08
Mam pytanie, czy jeśli nasienie pozostanie nam na ręku i nie zostanie
dokładnie wytarte, to za 30min, kiedy ono po prostu wyschnie i zostanie nam,
że tak powiem zaschnięta pozostałość, która się kruszy, to czy plemniki
jeszcze mogą żyć. Z góry dziękuje za odpowiedź, która dla mnie jest istotna.