Gość: Regina
IP: 213.17.199.*
16.06.04, 20:02
Za trzy tygodnie mam zabieg i mam coraz większego stracha. czy może ktoś miał
laparo na Akademii Medycznej w Gd.? Chciałabym dowiedzieć się jak to wszystko
przebiega? Czy trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać? Robić jakieś
badania?