Dodaj do ulubionych

16 dc i owu

03.12.04, 18:44
Byłam zała i rozczarowana swoim organizmem. miesiaczki regularne a jak
zaszłam na badzanie do gina 13 dc to nie było śluzu owu i plamników też.
Myślaąłm sobie nie zadobrze, ale to nie możliwe nie koncentruję się az tak na
moim organiżmie ale pamietała, ze miesiąc wcześniej owu była 13 dc. Wykresy
tem mam II fazowe więc owu może być 17-18 dc. No i słuchajcie jest 16 dc. w
nocy o 1 robię test od Ewy a tam 1 krecha mocna gruba a 2 bladziudka. o 3
przytulanko przed wyjazdem męża, śluzik spoko-dużo a tu mąż zaniemaga i
wielka kicha. ja zła, rono wstaję badam śluzik-filmowy a nie ma z kim
podziałać bo mężul pojechała. nawet nadzieji mieć nie mogę bo nie wyszło
przytulanie. Ten miesiąc mam okropny już nic więcej złego nie może mnie
spotkać. Chce mi się krzyczeć i kląć...... okropnie.
Grudzień taki piękny miesiac na zajście a tu nic.....
To nie sprawiedliwe. Wcześniej udało się jemu przytulanko 2 razy w niedzielę
i środę więc czemu nie wyszło w piątek kiedy wiem , ze jest owu na 100 %. To
wstrętne wobec mnie ...... Mam tego wszystkoego poprostu dość. Chcę mieć
dziecko i to już nie ważne jaką metodą, moze być i laboratoryjna. tylko
lekarz na siłe mi każe naturalnie a ja już nie chcę się starać i nic.
Jestem zła, zmęczona i rozdrażniona. I nawet nie wiem co robić, bo potrafię i
mogę tylko czekać-nie zawsze spokojnie.
Niech już będzie po świętach...........
Obserwuj wątek
    • burczykowa Hej- głowa do góry! 03.12.04, 19:07
      Widzisz, jak wielka jest odpowiedzialnośc Twojego mężusia! Więc nie dziw sie,
      że się stremował. Ty to na pewno tez przeżywasz na swój sposób,tylko nam na
      szczęście niemoc nie musi pokrzyżować planów. Jeśli gin twierdzi, że możesz
      naturalnie i biorąc pod uwage, to co napisałaś, to tylko czekać na efekty!!!
      Ale to trochę dziwne, że w 16dc owulacja, a 3 dni wczesniej gin nic nie
      wypatrzył.
      • beba_a Re: Hej- głowa do góry! 03.12.04, 21:23
        hej, Michalina, ale napisałaś mocny list, na prawde, jestem z tobą! Poczekaj
        jeszcze chwilę na tę ciąże, jesteś szczęściarą,że masz tę owul. bo ja jestem w
        18 lub 19 dniu i nic, od czterch dni robię testy owu, kupione w aptece i szlag
        mnnie trafia, kiedy widzę, że tylko jedna kreska się pojawia i to na najgorsza!
        Mój mąż nic nie wie, staram się nie naciskac na niego, nic mu nie mówie, trochę
        chyba iwdzi moje newry, ale dyplomatycznie milczy....
        Czemu ty męża eksploatujesz o 3 w nocy!!!! Trzeba było o 23, wtedy by inaczej
        wyglądały te igrachy, na prawdę masz we mnie wsparcie!!!!
        • michalinnaa Re: Hej- głowa do góry! 04.12.04, 02:34
          Mój mąż na własne życzenie pracuje bardzo durzo i to fizycznie wieczorami jest
          raczej padnięty i się nie nadaje do tego typu spraw. Przytulanka są raczej rano
          przed pracą. Teraz wyjeżdżał o 3 rano na 2 dni, wróci dopiero w niedzielę.
          Chciałam utrzymać odległość dwudniową i nic z tegi nie wyszło.
          A mój gin w trakcie badania powiedział że śluzu jest mało ale że jest
          przejżysty, nie miłam robonego usg bo było zajęta a z testu na przeciwciała
          wyszły nici. I tak to czekam do końca grudnia, Będzie ciężko tak bez ociupinki
          nadzieji........
        • michalinnaa Re: Hej- głowa do góry! 04.12.04, 02:35
          Dzięki za wszystko, ja moją owu raczej poznaję po sluzie a testy robiłam po raz
          pirwszy i mi się podobają. Mam zamiar korzeystać z nich w grudniu.
          Pozdrawiam Aneta
    • ewa.analityk1 Re: 16 dc i owu 04.12.04, 11:42
      polecam inną metodę do wypróbowania, starania do 3 dni po miesiączce, a potem
      post do pozytywnego testu wtedy będziecie mieli głęboko gdzieś czy to starania
      o dziecko czy radość bycia razem, często sie wtedy udaje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka