mar414 18.02.06, 20:12 mam pytanie jaka grubosc endometrium jest ok w owulacji i jakiej wielkosc pecherzyk peka? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marmon29 Re: grubosc endometrium 18.02.06, 21:38 endo min 8 pecherzyk juz od 18mm Odpowiedz Link Zgłoś
katka113 Re: grubosc endometrium 18.02.06, 21:43 Oj, to dobrze sie u mnie sklada - dzisiaj mialam pecherzyk 18 mm, endo 8 mm - a na jutro rano IUI Odpowiedz Link Zgłoś
katka113 Re: grubosc endometrium 18.02.06, 22:51 Mam nadzieje, ze do jutra jeszcze troche moje endo urosnie. Dzis ok. 11 mialam pobierana krew i wyszlo LH 69,7 (po 3 zastrzykach pt. menogon) oraz Estradiol 206 - na tej podst. lekarz zadecydowal o jutrzejszej porannej IUI. To dobrze? Odpowiedz Link Zgłoś