Dodaj do ulubionych

grubosc endometrium

18.02.06, 20:12
mam pytanie jaka grubosc endometrium jest ok w owulacji i jakiej wielkosc
pecherzyk peka?
Obserwuj wątek
    • marmon29 Re: grubosc endometrium 18.02.06, 21:38
      endo min 8 pecherzyk juz od 18mm
    • katka113 Re: grubosc endometrium 18.02.06, 21:43
      Oj, to dobrze sie u mnie sklada - dzisiaj mialam pecherzyk 18 mm, endo 8 mm - a
      na jutro rano IUI smile
      • dagps Re: grubosc endometrium 18.02.06, 21:45
        powodzenia dziewczyny!!!
    • ewa.analityk1 Re: grubosc endometrium 18.02.06, 21:58
      minimum 8 mm
      • katka113 Re: grubosc endometrium 18.02.06, 22:51
        Mam nadzieje, ze do jutra jeszcze troche moje endo urosnie. Dzis ok. 11 mialam
        pobierana krew i wyszlo LH 69,7 (po 3 zastrzykach pt. menogon) oraz Estradiol
        206 - na tej podst. lekarz zadecydowal o jutrzejszej porannej IUI. To dobrze?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka