27.03.06, 11:32
Witam,mam putanko.czy krwawienie(skąpe,właściwie to plamienie)w połowie cyklu
moze oznaczać owulację?I czy nie jest wtedy trochę za pózno na współżycie?
Dzięki
Obserwuj wątek
    • rafulka Re: owulacja 27.03.06, 12:05
      Krwawa wydzielina w terminie owulacji świadczyć może o pęknięciu (rozerwaniu)
      pęcherzyka. Od tego czasu oocyt przez 6-12 godzin wędruje w jajowodzie gdzie
      dochodzi do zapłodnienia...
      • asiunia555 Re: owulacja 27.03.06, 12:11
        czyli o czymś o czym marzymy smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka