kotek9923 27.03.06, 11:32 Witam,mam putanko.czy krwawienie(skąpe,właściwie to plamienie)w połowie cyklu moze oznaczać owulację?I czy nie jest wtedy trochę za pózno na współżycie? Dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rafulka Re: owulacja 27.03.06, 12:05 Krwawa wydzielina w terminie owulacji świadczyć może o pęknięciu (rozerwaniu) pęcherzyka. Od tego czasu oocyt przez 6-12 godzin wędruje w jajowodzie gdzie dochodzi do zapłodnienia... Odpowiedz Link Zgłoś