Dodaj do ulubionych

Immunologia w Salve

26.05.06, 08:42
Czy Salve robi badania na przeciwciała
Obserwuj wątek
          • elfik31 Re: Immunologia w Salve 27.05.06, 13:25
            W Salve nie robią żadnych badań a jedynie pobierają krew. Wszystkie badania są
            wykonywane na Niemcewicza, dużo taniej, bo tam Salve wysyła próbki. Wyniki
            dostaje się też na blankietach z Niemcewicza.
              • ul73 Re: Immunologia w Salve 27.05.06, 17:39
                Przeciwplemnikowe i antykardiolopinowe są w Salve po 90 i 110, sprawdzałam na
                Niemcewicza (tel.682-27-73) i sa w dokładnie takich samych cenach. Nie pytałam
                o inne, ale podejrzewam że tak samo. Wcale na Niemcewicza nie jest taniej,
                przynajmniej immunologia.
                • elfik31 Re: Immunologia w Salve 28.05.06, 14:30
                  No wiesz, ja latałam szczerze mówiąc, tzn poszłam raz. Skierowanie mi nie było
                  potrzebne bo i tak badanie było płatne. W tamtym roku badanie w Salve na APA
                  kosztowało 110zł a na Niemcewicza 80zł. Jak się robi kilka badań to wychodzi
                  taniej.
                  • ul73 Re: Immunologia w Salve 28.05.06, 19:54
                    APA (przeciwciała przeciwłożyskowe) nie sprawdzalam, bo ja zaszłam w ciążę i
                    urodziłam dziecko, je sie raczej sprawdza w poronieniach nawykowych. Cen APA
                    nie znam ani w Salve, ani na Niemcewicza - nie pytałam. Robiłam tylko ACA i ASA.
                    Jak kogoś intersuje, to będę w Salve we wtorek na wymazach, to mogę sie dopytać
                    ile aktualnie kosztują.Napiszę we wtorek.
                    • ul73 Re: Immunologia w Salve 30.05.06, 18:38
                      Zgodnie z obietnicą sprawdziłam ceny przeciwciał w Salve i na Niemcewicza.
                      Salve aca-110, ana-36, aoa-168, asa-90, apa-114, całość=518
                      Niemcewicza aca-110, ana-40, aoa-165, asa-90, apa-115, całość=520
                      na Niemcewicza podano mi jeszcze antykoagilant tocznia - 120 zł, w Salve sie o
                      to nie spytałam -dlatego nie wiem ile kosztuje i czy robią.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka