Dodaj do ulubionych

ARS Medica dr Sanocka.

IP: *.tele2.pl 06.11.03, 13:59
Mam pytanie czy ktos z WAS leczy niepłodnosc u tej Pani doktor/ Prosiłabym o
opinie i czy zajume sie ta klinika iui i in vitro???? ceny?
Obserwuj wątek
    • Gość: Krystyna G. Re: ARS Medica dr Sanocka. IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 21.11.03, 13:20
      Daj sobie spokój, zmarnujesz czas i pieniądze.
      Pani doktor robi wrażenie, że ma czas dla wszystkich tylko nie dla pacjentek.
      Jesteśmy złem koniecznym aby pani doktor mogła nieźle żyć. Poszukaj lekarza z
      prawdziwego zdarzenia.
      • Gość: zuza Re: ARS Medica dr Sanocka. IP: *.crowley.pl 21.11.03, 20:54
        Daj znać z jakiego jesteś miasta-ja chodzę do ArsMedici w Krakowie przy
        ul.Warszawskiej17, ale nie wiem czy o to Ci chodzi, więc na razie się nie
        rozpisuję. Cześć
        • Gość: Karolina Re: ARS Medica dr Sanocka. IP: *.tele2.pl 24.11.03, 07:22
          Ja sie lecze w ARS medical na Podgornej w POZNANIU!!!! Naprawde nikomu sie nie
          udała iui u pani doktor?????!!!!!!!!! Jestem załamana bo mam miec iui za dwa
          tygodnie
          • Gość: Kaśka Re: ARS Medica dr Sanocka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.03, 18:07
            Karolina; obecnie leczę się u Pani dr Sanockiej, bodajże od maja br. Jestem
            bardzo zadowolona, ma super podejście do pacjentki no i mam do Niej zaufanie, a
            to chyba najważniejsze. Miałam 1 inseminację, która się nie udała (tak bywa)
            ale za to w następnym cyklu (już bez stymulacji) zaszłam w ciążę.
            Pozdrawiam
            • Gość: Do Kasi!!! Re: ARS Medica dr Sanocka. IP: *.tele2.pl 25.11.03, 07:36
              Czesc Kasiu prosze CIE napisz mi dokładnie jak u ciebie przebiegały
              przygotowania do inseminacji, jakie brałas leki, gdzie ten zabieg był
              wykonywany i wszystkie wydatki z tym zwiazane.
              Super ze udało CI sie bez ponownej iui, ale CI zazdrosze smile
              Oto moj e-mail mery881@wp.pl
              pozdrawiam Karolina

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka