Gość: kuba IP: 195.205.239.* 28.06.04, 21:40 Witam Czy ktoś wie coś na temat Villa Americana w Grzybowie ? Ktoś był ? Ktoś widział ? Strone internetowa maja ladna ( www.villaamericana.com ) ale wolalbym miec jakies potwierdzenie Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj