05.06.14, 10:51
Szukamy jakiegoś domu, pensjonatu na wakacje w Gąskach. Chcemy, żeby miał ogodzony plac zabaw i dostęp do kuchni/aneksy kuchenne. Jedziemy w czwórkę w tym dwójka dzieci. Możecie coś polecić?
Mielismy już wybrany ośrodek, ale właściciele mają jakies zawirowania osobiste, więc niestety tamto miejsce odpada :(
Obserwuj wątek
    • sylwiamc Re: Gąski 05.06.14, 22:48
      może to:
      www.karykanadmorzem.pl/?
    • dida321 Re: Gąski 12.06.14, 08:35
      Zdecydowanie polecam "Przy Plaży" w Gąskach. Mają ogródek, zjeżdżalnię, aneks kuchenny. Jest czysto i przytulnie, do plaży parę kroków. Z niektórych pokoi widać morze.
    • a_mcz Re: Gąski 14.06.14, 10:25
      Znam nocleg Gąskach-Pokoje Gościnne Stokrotka. Warunki dobre, cena nie jest wygórowana. Na terenie jest m.in. plac zabaw, kuchnia ogólnodostępna. Na miejscu sklepik spożywczy. Znalazłam tą ofertę przez stronę www.przymorzu.pl, jest też tam wiele innych ofert, można sprawdzić.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka