14.11.07, 19:09
witam wszystkich czlonkow Grupy Szturmowej i innych zmeczonych zalewem
nachalnej reklamy na FMorze. Mam nadzieje ze wszyscy zakochani w Morzu
Baltyckim i innych morzach beda sie czuc tutaj jak w domu.
Na zachodnim wybrzezu snieg z deszczem, 1st Celsjusza, ostrzezenie przed
silnym wiatrem, Dziwna przybiera..... :)
Obserwuj wątek
    • przedziwna1 Re: Witam :) 14.11.07, 19:16
      Ciesze sie ogromnie, tez mam nadzieje ze bedzie to prawdziwe forum o morzu. I
      masz racje ze nie musi byc to tylko forum o Bałtyku.
      Wiec Przedziwna tez sie wita :)
    • egraa Re: Witam :) 14.11.07, 19:33
      Na pokładzie!
      • neufahrwasser_in Re: Witam :) 15.11.07, 01:03
        Z zakrętu 5 gwizdków :)
        (No prawie;)
        • britishsteel Re: Witam :) 15.11.07, 10:29
          super, że jest nowe forum :)
          Witam i pozdrawiam wszystkich!
    • kasik2501 Re: Witam :) 15.11.07, 14:21
      Mam nadzieje iz dzieki temu forum poznam wiele zakatków z nad morza
      i nareszcie w nich zawitam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka