serrnik
14.11.07, 19:09
witam wszystkich czlonkow Grupy Szturmowej i innych zmeczonych zalewem
nachalnej reklamy na FMorze. Mam nadzieje ze wszyscy zakochani w Morzu
Baltyckim i innych morzach beda sie czuc tutaj jak w domu.
Na zachodnim wybrzezu snieg z deszczem, 1st Celsjusza, ostrzezenie przed
silnym wiatrem, Dziwna przybiera..... :)