Dodaj do ulubionych

mucosolvan

27.10.09, 17:22
Witam, właśnie wracam z usg, badanie wyszło dobrze, więc prawdopodobnie śluz
(a właściwie jego brak)odpowiada za moje kłopoty z zajściem w ciąże.
od 2 msc biorę wiesiołek, ale nie widze różnicysad
Wiem,że pije się też mucosolvan, niestety nie wiem w jakich dawkachsad a
lekarza z nerwów zapomniałam się zapytaćsad Może, któraś z was wie?
Obserwuj wątek
    • kozica111 Re: mucosolvan 30.10.09, 13:33
      Mucoslwan jest tylko na rozwodnienie juz istniejącego sluzu.Według
      mnie zwieksz ilosc wiesiolka - bierzesz 6 tabletek od 1 dnia cyklu?
    • ollik83 Re: mucosolvan 31.10.09, 07:09
      Dziękuję za odpowiedźsmile W tamtym cyklu brałam od pierwszego dnia, ale miałam
      wrazenie,że miesiączka jest przez to dłuższa i dużo bardziej obfitasad W tym
      cyklu od ok 4 dnia, staram się,żeby to było 6 tabletek, może w jakimś dniu był
      wyjątek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka