Dodaj do ulubionych

Co powiecie?

05.02.06, 17:12
Witam dziewczyny zerknijcie prosze na moje tempki, bo jużtracę glowesmile
1dc 36,3 @
2dc 36,6 @
3dc 36,4 @
4dc 36,1 @
5dc 36,3 @
6dc 36,1 brazowy śluz
7dc 36,4 brązowy śluz, przytulanko
8dc 36,3 brązowy śluz
9dc 36,3 śluz, przytulanko
10dc 36,4 śluz
11dc 36,4 przytulanko
12dc 36,2 śluz rozciągliwy, przytulanko
13dc 36,2 śluz rozciągliwy
14dc 36,4 przytulanko
15dc 36,4 przytulanko
16dc 36,3 śluz kleisty - (dzisiaj)

Jak myślicie dziewczyny czy była już owu? zawsze na owu boli mnie jajnik jak
do tej pory nic takiego nie czułam, dzisiaj może troszkę zaczyna pobolewać.
Martwię się troszkę tymi skokami tempki w okrsie od 1 do 5dc (tempkę mierzę
pod językiem zawsze). cykle od 28-32 dni. Co o tym sadzicie?
Obserwuj wątek
    • arras-k Re: Co powiecie? 05.02.06, 18:24
      Wg. mnie owu jeszcze nie było. Był śluz płodny ale owu - nie. Ale śluz może sie
      pojawić niedługo znowu i wtedy bedzie owu.
    • dziorkamadziorka kolejne tempki 06.02.06, 20:10
      Witam cieplutko. Spójrzcie na mój spis temperatur:

      1dc 36,3 @
      2dc 36,6 @
      3dc 36,4 @
      4dc 36,1 @
      5dc 36,3 @
      6dc 36,1 brazowy śluz
      7dc 36,4 brązowy śluz, przytulanko
      8dc 36,3 brązowy śluz
      9dc 36,3 śluz, przytulanko
      10dc 36,4 śluz
      11dc 36,4 przytulanko
      12dc 36,2 śluz rozciągliwy, przytulanko
      13dc 36,2 śluz rozciągliwy
      14dc 36,4 przytulanko
      15dc 36,4 przytulanko
      16dc 36,3 śluz kleisty, przytulanko
      17dc 36,1 śluz rozciągliwy przytulanka nie bedzie-mąż w pracysad

      Jak myślicie jakiej tempki powinnam sie spodziewac żeby przyjąć że ovu bedzie w
      najbliższych dniach?
      • arras-k Re: kolejne tempki 06.02.06, 20:21
        minimum - 36,6 musi być trzeciego dnia od ewentualnego skoku.
        • dziorkamadziorka Kaja co Ty na to?:) 06.02.06, 20:49
      • kaja5 Re: kolejne tempki 06.02.06, 21:04
        Jeżeli znowu pojawił Ci się śluz płodny to oznacza, że owulacja jest blisko
        (może nawet dzisiaj?).
        Generalnie temperatura w II fazie musi być wyższa o min. 0,2 stopnia od tej z
        pierwszej fazy(a dokładnie od 6 ostatnich niższych tempetatur). Dzisiaj masz
        widoczny spadek wiec jutro może być wzrost i nie musi on być od razu 36,6.
        Temperatura może być niżej. Ważne jest by trzecia z wyższych temperatur była
        wyższa o 0,2 stopnia od 6 poprzednich czyli, jeżeli dziś byłby ostatni dzień I
        fazy, to temperatura w 20dc powinna wynosić min. 36,6.
        Wysoce prawdopodobne jest, że dziś jest owulacja wiec jeśli wczoraj było
        przytulanko to jest szansa na dzidzię...No zobaczymy jak będzie dalej i jak
        będzie sie układać wykresik.
        Pozdrawiam
        Kaja
        • dziorkamadziorka Re: kolejne tempki 06.02.06, 21:11
          Wielkie dzięki - mam nadzieję, że bedzie tak jak mówisz, ale w poprzednim cyklu
          też miałam podobny spadek tyle że nie w 17dc a w 14dc i wyglądalo to
          nastepująco:
          14dc 35,9
          15dc 36,2
          16dc 36,2
          17dc 36,2
          18dc 36,3
          19dc 36,5
          potem cały czas wyższa do 36,8

          podejrzewam więc, że ovu była wtedy 18dc? i jezeli wtedy po spadku tempa nie
          skoczyła dość znacząco (3 dni 36,2) wiec podejrzewam, że tym razem również
          przeciągnie sie w czasie prawda? i ovu wypadnie wtedy +/- 3 dni później?

          dzięki za radysmile
          • kaja5 Re: kolejne tempki 06.02.06, 21:15
            Dokładnie tak będzie. Mi też sie tak czesto zdarza , że tamperatura spadnie a
            następnego dnia nie ma skoku tylko dalej jest niska i dopiero później skok.
            Takżę owulacja może sie przesunąć jak najbardziej. Ja sama pierwsze dziecko
            poczełam z bardzo (aż za bardzo) opóźnioną owulacją ok. 30 dnia cyklu. I też
            miałam najpierw śluz, który zaniknął i potem pojawił sie znowu.
            Musisz teraz uważnie sobie mierzyć, bo owu tuż tuż...
            • dziorkamadziorka Re: kolejne tempki 06.02.06, 21:23
              a czy mam rację, czy ovu była w poprzednim cyklu 18dc? czy 14dc?
              • kaja5 Re: kolejne tempki 07.02.06, 07:09
                W poprzednim cyklu 18, bo przecież po 14 dni cyklu miałaś niskie temperatury
                (36,2), a po 18dc. miałaś już raczej wysokie (nie licząc tych dwóch dziwnych
                spadków - 27 i 23dc.)
                • dziorkamadziorka i jest kolejna tempka!:) 07.02.06, 18:02
                  Jest! dziewczyny jest! po wczorajszym spadku dzisiaj ku mojemu zdziwieniu
                  skoczyła! Teraz wykres wygląda następująco:
                  > 1dc 36,3 @
                  > 2dc 36,6 @
                  > 3dc 36,4 @
                  > 4dc 36,1 @
                  > 5dc 36,3 @
                  > 6dc 36,1 brazowy śluz
                  > 7dc 36,4 brązowy śluz, przytulanko
                  > 8dc 36,3 brązowy śluz
                  > 9dc 36,3 śluz, przytulanko
                  > 10dc 36,4 śluz
                  > 11dc 36,4 przytulanko
                  > 12dc 36,2 śluz rozciągliwy, przytulanko
                  > 13dc 36,2 śluz rozciągliwy
                  > 14dc 36,4 przytulanko
                  > 15dc 36,4 przytulanko
                  > 16dc 36,3 śluz kleisty, przytulanko
                  17dc 36,1 śluz rozciągliwy lekko zabarwiony jakby mlekiem
                  18dc 36,4 (dzisiaj)

                  Mogę już najprawdopodobniej przyjąc że ovu była wczoraj (17dc) prawda? ciesze
                  się conajmniej tak jakbym już była w ciążysmile
                  • kaja5 Re: i jest kolejna tempka!:) 07.02.06, 18:39
                    Tak, pamiętaj tylko, że temp. musi być 20 (ewentualnie 21) - 36,6 wtedy będzie
                    pewne , że owu była.
    • dziorkamadziorka Re: Co powiecie? 08.02.06, 17:43
      Witam
      codzienie z niecierpliwością oczekuję na poziom porannej temperatury i dzisiaj
      zdobyłam już kolejnąsmile wszystkie wyglądają tak:
      1dc 36,3 @
      2dc 36,6 @
      3dc 36,4 @
      4dc 36,1 @
      5dc 36,3 @
      6dc 36,1 brazowy śluz
      7dc 36,4 brązowy śluz, przytulanko
      8dc 36,3 brązowy śluz
      9dc 36,3 śluz, przytulanko
      10dc 36,4 śluz
      11dc 36,4 przytulanko
      12dc 36,2 śluz rozciągliwy, przytulanko
      13dc 36,2 śluz rozciągliwy
      14dc 36,4 przytulanko
      15dc 36,4 przytulanko
      16dc 36,3 śluz kleisty, przytulanko
      17dc 36,1 śluz
      18dc 36,4 śluz rozciągliwy
      19dc 36,3 śluz mleczny

      Korzystając ze zdobytej do tej pory wiedzy i tempek podejrzewam że ovu była
      17dc (dzień przed skokiem), następnego dnia jednak (18dc) zaobserwowałam dość
      spora ilośc śluzu (a wyczytałam gdzieś że ovu występuje w tzw szczycie sluzu
      czyli ostatnim dniu kiedy zaobserwujemy śluz) 19dc znowu sie pojawił jednak tym
      razem mleczny.

      Jak mam więc poprawnie zinterpretowac cykl? w jakim dniu wystąpiła ovu tak
      naprawdę?

      Z moich obserwacji wynika też dośc ciekawa rzecz, mianowicie codziennie
      popołudniu mierzę sobie temperature tak orientacyjnie zawsze jest ona w
      granicach 36,7 - 38,8 nastepnego dnia rano jest ok 3 kresek niższa, dzisiaj
      zrbiłam to samo i tempka jest na poziomie 37,0 czyli prawdopodobnie jutro rano
      bedzie 36,6 - 36,7 więc ovulacja napewno była.

      Co o tym myślicie? i czy sa szanse na maluszka jeżeli ostatni raz przytulaliśmy
      się 16dc (dzień przed skokiem)? podpowiem że w poprzednim cyklu stosunek odbył
      się 4 dni przed ovu i nic niestety z tego nie wyszło.

      pozdr
      Magda


      • kaja5 Re: Co powiecie? 08.02.06, 18:13
        Jeśli chodzi o wykres to zobaczymy co jutro będzie.
        Jeśli chodzi o twoje słowa: "Z moich obserwacji wynika też dośc ciekawa rzecz,
        mianowicie codziennie popołudniu mierzę sobie temperature tak orientacyjnie
        zawsze jest ona w granicach 36,7 - 38,8 nastepnego dnia rano jest ok 3 kresek
        niższa, dzisiaj zrbiłam to samo i tempka jest na poziomie 37,0 czyli
        prawdopodobnie jutro rano bedzie 36,6 - 36,7 więc ovulacja napewno była"

        To też czasem tak robie i też mi sie to sprawdza.
        Jeśli chodzi o przytulanko to szanse są jak najbardziej, bo przytulaliście sie
        dzień/dwa przed owulacja - jeśli oczywiscie okaże się że ona była - no ale
        raczej była smile)No zobaczymy jutro jaka będzie temperatura.
        • dziorkamadziorka Re: Co powiecie? 08.02.06, 18:18
          Kaja dzięki wielkie!smile bardzo mi pomagasz, wiesz ile ja już symulacji w ff
          zrobiłam ? chyba nikt mnie nie pobijesmile
          • dziorkamadziorka Foremki jak sądzicie? 09.02.06, 16:51
            Witam dziewczyny. Wklejam znowu moje tempki mam nadzieję, że dzisiaj już na
            100% można stwierdzić że ovu była.
            1dc 36,3 @
            2dc 36,6 @
            3dc 36,4 @
            4dc 36,1 @
            5dc 36,3 @
            6dc 36,1 brazowy śluz
            7dc 36,4 brązowy śluz, przytulanko
            8dc 36,3 brązowy śluz
            9dc 36,3 śluz, przytulanko
            10dc 36,4 śluz
            11dc 36,4 przytulanko
            12dc 36,2 śluz rozciągliwy, przytulanko
            13dc 36,2 śluz rozciągliwy
            14dc 36,4 przytulanko
            15dc 36,4 przytulanko
            16dc 36,3 śluz kleisty, przytulanko
            17dc 36,1 śluz
            18dc 36,4 śluz rozciągliwy
            19dc 36,3 śluz mleczny
            20dc 36,5 brak objawów

            I jak myślicie czy ovu już była? FF zaznaczył że była 17dc, czy poprawnie?
            Kiedy miałabym sie spodziewać zagnieżdżenia i jaka wtedy powinna byc
            temperatura?

            pozdr i dziękuję za posty
            • arras-k Re: Foremki jak sądzicie? 09.02.06, 21:43
              hmm...książkowy wykres to to nei jest, no ale różne sytuacjie wpływaja na
              temperature i te 0,1 stopnia to jest na prawdę barrdzo mało i byle co może to
              zakłócic...Takzę być może FF ma racje, ze tego dnia była owulacja.Ale by to
              można było stwierdzic na pewno to dziś powinna być wg. mnie temperatura 36,6, a
              była 36,5...No może jutro będzie wyżej, to wtedy będzie większe
              prawdopodobieństwo.
              Jeśli chodzi o zagnieżdżanie to spodziewać sie można najwcześniej 22 najpóźniej
              26dc.Po zagnieżdżeniu możę ci temperatura skoczyć w góre (u mnie tak było). Ty
              masz niskie temperatury "z natury" a przy takich temperaturach często powstaja
              wykresy trójstopniowe, a dzieje sie tak dlatego, ze dzidzia lubi wyższą
              temperature i dlatego po zagnieżdżeniu ona dochodzi do 37 i powyżej.
    • dziorkamadziorka Re: Co powiecie? 09.02.06, 19:04
      smile
      • dziorkamadziorka Czy ff dobrze zaznacza? 10.02.06, 17:56
        Witam dziewczyny!
        Wklejam mój wykres ff, jak myslicie czy ovu jest dobrze zaznaczona?

        dzięki za odp i pozdr cieplutko

        www.fertilityfriend.com/home/10cb8f
        • dziorkamadziorka Re: Czy ff dobrze zaznacza? 10.02.06, 19:32
          upsmile
          • arras-k Re: Czy ff dobrze zaznacza? 10.02.06, 19:39
            Ten wykres jest trochę nietypowy. TAk jak by był albo bezowulacyjny albo przed
            owulacją albo problem z ciałkiem żółtym, bo prawidłowo temperatura w II fazie
            nie jpowinna tak szybko zjechać na dół, a może to spadek implantacyjny o któym
            ostatnio sie trochę na forum mówiło - oby to było to ostatnie i byś była w
            ciaży.
            • dziorkamadziorka Re: Czy ff dobrze zaznacza? 10.02.06, 19:42
              Arras ale dzisiaj dopiero 4 dpo kiedy miałby być spadek implantacyjny? myślisz
              że już w 19dc (2 dni po tym jak teoretycznie była ovu?) wydaje mi sie trochę za
              szybko, ale mam nadzieję, że masz rację.

              A jak Wy myślicie?
              • dziorkamadziorka Re: Czy ff dobrze zaznacza? 10.02.06, 20:36
                up
                • dziorkamadziorka Re: Czy ff dobrze zaznacza? 10.02.06, 21:34
                  Ah zapomniałam dodac że dzisiaj tzn 21dc pojawił się taki zbity ale rozciagliwy
                  mleczny śluz, czy też miałyście taki?

                  pozdr i dzięki za posty

                  M. 21dc
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka