anula.81 13.06.08, 21:41 witam mam 27 lat i zaczynam wątpić czy będe mieć jeszcze jednego brzdąca.Ponad 3 lata starań ,nowa praca ,skierowanie na hsg-brak dnia wolnego i powoli oswajam sie z myślą że synek będzie jedynakiem. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
uccellino Witamy :-)))) 13.06.08, 21:45 Na hsg możesz przecież dostać zwolnienie. A wszystkie inne badania były? Odpowiedz Link
anula.81 Re: zwątpiłam 13.06.08, 21:52 badania męża ok u mnie też tylko miałam zapalenie przydatków i prawdopodobnie mam niedrozne jajowody.Co do zwolnienia to narazie nie chce brac ,bo pracuje od 2 tygodni i mam umowe na okres próbny a wrazie ciąży wolałabym mięć jakąś konkretną umowe.Ciągle coś stoi na przeszkodzie. Odpowiedz Link
uccellino Re: zwątpiłam 13.06.08, 21:56 > Co do zwolnienia to narazie nie chce brac ,bo pracuje od > 2 tygodni i mam umowe na okres próbny Mówimy o jednodniowym zwolnieniu! Komu mogłoby to przeszkadzać??? Odpowiedz Link
szczesliwiec Witaj Anula :-}}}} 13.06.08, 23:38 Witaj Anula!!!! Witamy Cię wśród nas i niech będzie Ci tu dobrze. Pozdrawiam. SEKRETARZ Odpowiedz Link