Dodaj do ulubionych

zwątpiłam

13.06.08, 21:41
witam mam 27 lat i zaczynam wątpić czy będe mieć jeszcze jednego brzdąca.Ponad
3 lata starań ,nowa praca ,skierowanie na hsg-brak dnia wolnego i powoli
oswajam sie z myślą że synek będzie jedynakiem.
Obserwuj wątek
    • uccellino Witamy :-)))) 13.06.08, 21:45
      Na hsg możesz przecież dostać zwolnienie.

      A wszystkie inne badania były?
    • anula.81 Re: zwątpiłam 13.06.08, 21:52
      badania męża ok u mnie też tylko miałam zapalenie przydatków i prawdopodobnie
      mam niedrozne jajowody.Co do zwolnienia to narazie nie chce brac ,bo pracuje od
      2 tygodni i mam umowe na okres próbny a wrazie ciąży wolałabym mięć jakąś
      konkretną umowe.Ciągle coś stoi na przeszkodzie.
      • uccellino Re: zwątpiłam 13.06.08, 21:56
        > Co do zwolnienia to narazie nie chce brac ,bo pracuje od
        > 2 tygodni i mam umowe na okres próbny

        Mówimy o jednodniowym zwolnieniu! Komu mogłoby to przeszkadzać???
        • szczesliwiec Witaj Anula :-}}}} 13.06.08, 23:38
          Witaj Anula!!!!
          Witamy Cię wśród nas i niech będzie Ci tu dobrze.
          Pozdrawiam.
          SEKRETARZ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka