jagnusia1
30.04.10, 20:16
Pomóżcie - od noszenia dziecia w foteliku-nosidełka, zakupów, samego dziecia,
spania z dzieciem na jednym barku zrobił się mi stan zapalny, Nie wyleczyłam
go. Na zdjęciu wyszło zwapnienie i małe zwyrodnienie. A do tego odnowiło się
mi wypadanie ręki - do tej pory 3-4 razy a od wczoraj masakra. Ręka na
temblaku, płacz, przestałam karmić Lalę bo niestety muszę się choć trochę
znieczulić. Nie mogę prowadzić samochodu, kroić, pisać (teraz stukam 1 ręką).
Lekarz wysyła mnie na zabieg naprawy barku.Ja nie chcę. Mąż znalazł mi
ćwiczenia na samonastawianie barku, ja znalazłam Zeel T na stawy.
Co mogę jeszcze zeby wyleczyć stan zapalny??? Poratujcie???