Dodaj do ulubionych

Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ?

    • beba2 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 08.07.05, 13:59
      Wrzuć w wyszukiwarkę jego nazwisko, a się przekonasz. Swego czasu pisał tu pod
      nickiem: jacekoczkowski.
      • gatta1 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 08.07.05, 15:08
        Dzieki
    • very_martini Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 08.07.05, 18:33
      A ja nie ukrywam, że mi ostatnio trochę podpadł, ale ogólnie to chyba
      najbardziej w porządku homeodok w Warszawie (klasyfikacja generalna, w której
      punkty zbiera się za jakość usług i dostępność;))

      16%VOL
      22%VAT
      • gatta1 do very_martini 08.07.05, 20:50
        Dzieki za info.
        Dlaczego Ci podpadl ?
        Cos powaznego ?
        • very_martini Re: do very_martini 08.07.05, 21:03
          Eh... Bo moim zdaniem homeopata ucieka się do antybiotyku wtedy, gdy naprawdę
          nie ma innej możliwości, a przecież anginę można świetnie leczyć
          homeopatycznie... Ale uznaję to za wypadek przy pracy. Przesilenie wiosenne.
          Bardzo wielu forumowiczom pomógł (jak tak sobie w naprętce policzyłam, to mi
          wyszły 3 osoby, które pamiętam na pewno, plus pewnie kilkanaście tych, których
          nie pamiętam) i to nie podlega dyskusji ani przez chwilę, a wtopy zdarzają się
          każdemu (poza mną, hehe).
          I poza tym ponoć sympatyczny bardzo, ale nie wiem, bo nie byłam.

          16%VOL
          22%VAT
          • gatta1 Re: do very_martini 08.07.05, 21:05
            Dzieki za wszystkie wskazowki.
            Jestem umowiona na wizyte u niego w przyszlym tygodniu.
            • very_martini Re: do very_martini 08.07.05, 21:10
              Czekam na relację!
              Koniecznie!

              16%VOL
              22%VAT
    • awionetka2005 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 08.07.05, 22:41
      Mam bardzo pozytywne zdanie na temat doktora O.
      Zauważyłam że jest to lekarz otwarty i z każdego sposobu leczenia stara sie
      wyciągnąć to co jest najlepsze.
      Dużym plusem jest codzienna możliwośc kontaktu.
      ...no, żeby nie zapeszyć:)
      • gatta1 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 08.07.05, 23:25
        Dziekuje wszystkim za info
        • beba2 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 08.07.05, 23:30
          To masz jeszcze na koniec ( o ile tego nie widziałaś):
          www.pawel.fp.pl/
          • gatta1 do beba2 09.07.05, 08:38
            Dzieki, widzialam juz stronke doktora.
      • very_martini Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 09.07.05, 11:03
        Jea, mimo kilku moich zastrzeżeń, to za to ma zawsze dużego plusa. Żaden z
        warszawskich lekarzy nie jest tak łatwo dostępny.
        Homeopaci jakoś ogólnie nie chcą być dostępni. Na palcach jednej ręki można
        policzyć takich, jak Oczkowski:(

        16%VOL
        22%VAT
        • gatta1 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 09.07.05, 15:48
          To tym bardziej nie moge sie juz doczekac wizyty.
    • ndowson Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 14.07.05, 09:26
      niestety u nas totalna porazka. Bylismy tam 3 razy , rodzinnie tez i niestety
      nigdy nic nie pomogl. Dopiero inny homeopata przyniosl efekty. No coz moze
      alergie nie sa jego mocna strona, ale z kataru przeziebieniowego tez nie
      wyciagnal. Nie oceniam go jako lekarza ale chce tylko napisac, ze u nas sie nie
      sprawdzil. Zycze aby u innych bylo inaczej:)
      • beba2 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 14.07.05, 09:31
        Byłam w podobnej sytuacji, tyle, ze nie związanej z warszawskimi homeopatami.
        Nie wiem na czym to polega, ze niektórym dany lekarz jest w stanie pomóc, a
        innym nie.
        • kama58 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 14.07.05, 10:08
          beba2 napisała:

          > Byłam w podobnej sytuacji, tyle, ze nie związanej z warszawskimi homeopatami.
          > Nie wiem na czym to polega, ze niektórym dany lekarz jest w stanie pomóc, a
          > innym nie.

          Beba, weź poprawkę jeszcze na to, że po fakcie i długim upływie czasu rzadko
          kiedy masz pewność, co naprawdę pomogło.
          • gatta1 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 14.07.05, 12:18
            Ja bylam u doktora. Jestem w trakcie leczenia.
            Mysle,ze o efektach leczenia homeopatycznego bede mogla sie wypowiedziec
            dopiero za jakis czas.Oczywiscie, trzeba przestrzegac pewnych zasad podczas
            kuracji homeopatycznej.
            Nie oczekuje rezultow po kilkudniowe kuracji.
            Zobaczymy co z tego wyjdzie.
            • beba2 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 14.07.05, 12:30
              Gatta, koniecznie zdawaj relację.
            • martella1 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 14.07.05, 13:17
              No więc i ja się wypowiem. U doktora leczę obu moich synków. Młodszego od m-ca,
              starszego od tygodnia. Jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z podejścia i
              do sprawy i do dzieci. U malucha notuję już pierwszy sukces - katar jaki
              dotychczas kończył się zapaleniem oskrzeli lub nawet płuc (pomimo
              natychmiastowej próby pomocy ze strony bezradnych pediatrów) tym razem
              zakończył się... po prostu się zakończył. I nie ma! Miałam chwile zwątpienia,
              ale wytrwałam, wytrwaliśmy i jestem zadowolona. I tu kolejny plus dla doktora -
              dzwoniłam co drugi dzień a nawet codziennie i nie dość, że odbierał to zachęcał
              do ponownego kontaktu gdyby cokolwiek mnie zaniepokoiło. Oczywiście nasze
              leczenie trwać będzie dość długo, nie oczekuję cudu po jednej kulce. Nasza
              historia jest długa i nie na ten wątek. Generalnie jesteśmy na dobrej drodze i
              dołączam się do grona zadowolonych pacjentów.
              • gatta1 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 14.07.05, 13:55
                Wlasnie tym duzym plusem doktora jest to, ze jest on bardzo dostepny dla swoim
                pacjentow, mozna do niego dzwonic w razie jakis problemow.Jest mily i grzeczny.
    • kajmal Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 15.07.05, 12:00
      ja niestety dodam troche dziegciu, na mnie pan doktor nie zrobil zbyt dobrego
      wrazenia, mialam wrazenie, ze ma do mnie pretensje w trakcie wizyty, ze pomyslu
      na synka nie ma. Przyszlam rowniez po oslone na szczepienie, ktorej ostatecznie
      nie dobral, a na szczepieniach dziecicych prawie sie nie znal, musialam mu
      mowic nazwy chorob przeciwko ktorym sa podstawowe szczepionki (rozumiem,
      homeopata nie musi znac sie na lekach niehomeopatycznych, ale akurat przy
      leczeniu niemowlat, ktore wiekszosc rodzicow jednak szczepi warto by bylo).
      Stad moje wrazenie, ze pan doktor nie specjalizuje sie w leczeniu malutkich
      dzieci, co rowniez widac bylo w sposobie w jaki badal malego. Dobrane leki maly
      bral ponad trzy miesiace niestety bez efektu.
      Postanowilam zmienic lekarza, wiec nie moge po tak krotkim czasie stwierdzic,
      ze dr. O jest nieskuteczny, czego wcale nie chce sugerowac, mi po prostu nie
      przypasowal. Uslyszalam tez podobne opinie od kilku innych mam, moze po prostu
      pan doktor lepiej wyznaje sie na doroslych. P
      o zmianie trafilam na homeopatke, ktora na mnie sprawia wrazenie znacznie
      bardziej kompetentej osoby, zamawia wszystkie leki robione, uwazajac je za duzo
      bardziej skuteczne, a nie daje dolisosa ;) do szczepionek dobiera oslonowo
      substancje uzaleznione od rodzaju szczepionki, a co najwazniejsze efekty jej
      leczenia widze od razu. No i kontakt mam z niz rewelacyjny, dzwonie kiedy chce,
      wysylam maile, smsy, jest zawsze do mojej dyspozycji, daje dodatkowe leki jak
      tylko mam potrzebe bez wizyty itp.
      • beba2 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 15.07.05, 12:42
        Rany boskie Kajmal :) i nie piszesz nazwiska tej lekarki ? Dawaj ją tu i na
        listę adresową. Fenkju.
      • milla7 Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 18.07.05, 11:48
        No własnie kajmal, koniecznie podaj namiary na tę homeopatkę.
        W Warszawie nie ma zbyt wielu dobrych lekarzy...
    • steffa Re: Co sadzicie o dr Jacku Oczkowskim ? 18.07.05, 00:43
      Dokrot Oczkowski dziwny jest na pierwszy rzut oka, ale mnie pomógł, więc złego
      słowa nie powiem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka