Dodaj do ulubionych

czosnek,cebula

21.02.07, 15:14
Witajcie! Moja córka( 4 latka) ma zaczerwienione gardlo i postanowilam dawac
jej syrop z cebuli 3 razy dziennie ale tez chcialabym jej dawac czosnek i
stad moje pytanie czy mogę to podawać wszystko razem czy tez w odstepach
czasowych i jeszcze jedno pytanie, czy to sie podaje w trakcie posilku, po
posilku czy tez przed posilkiem. Może to głupie pytania ale jestem calkiem
zielona w tych sprawach. Czy możecie mi jeszcze cos doradzić np. jakies
homeopatyczne specyfiki żeby jej podac, bo nie chcialabym aby choroba sie
rozwinęła na dobre. Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • marciszonka Re: czosnek,cebula 21.02.07, 17:34
      Co do podawania kulek w trakcie posiłków to nie - nie można, powinna być czysta
      śluzówka jamy ustnej, choć spotkałam się z jednym praktykującym, który temu
      przeczy. A syropy z cebuli i czosnek jak najbardziej w odpowiednim odstępie są
      dozwolone.
      Co do cebuli to nadmienię tylko, że wbrew temu co się uważa, nie wolno surowej
      ładować bez żadnych ograniczeń z uwagi na to, że ma własciwości silnie
      obniżającej ciśnienie tętnicze osobom mającym generalnie to ciśnienie za niskie.
      Ale to tylko tak na przyszłość, bo nie podejrzewam o takie problemy Twojej córki.
        • marciszonka Re: czosnek,cebula 21.02.07, 17:55
          Nie mogłabym przy takim opisie sytuacji :) mimo szczerych chęci. Zaczerwienione
          gardło to żaden konkret. Jak długo to trwa? Jesli jesteś "zielona" jak piszesz,
          to polecam L52, tyle kropelek ile dziecko ma lat, na wodę. Raz, potem za
          godzinę drugi i wieczorem raz jeszcze a jutro napisz jak sprawy sie mają.
          • cecylia1964 Re: czosnek,cebula 21.02.07, 18:18
            Dzieki za odpowiedz, ale z tymi kropelkami to musze poczekac do jutra bo apteki
            u mnie czynne sa tylko do 18. Mam w domu tylko cos takiego jak Angin-Hell i
            Tantum Verde pastylki do ssania.Co sadzisz na ten temat? a na noc to chyba
            ponacieram malej plecki i klatke piersiową VapoRub-em.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka