Dodaj do ulubionych

ekipa budowlana

19.06.13, 12:52
szukam ekipy do stanu surowego i dekarza. gdyby ktoś mógł polecić jakichś sensownych, niedrogich i niedrinkowych budowlańców ...
Obserwuj wątek
    • cacuszko01 Re: ekipa budowlana 25.06.13, 14:32
      Ja za to mogę powiedzieć kogo należy omijać dużym łukiem. Firma dekarska ELIZA ROSA DACH LUX i Bros Dach Bogdan Rosa. To jedno i to samo. Nie terminowi, brak kontaktu zwłaszcza po wpłacie zaliczki.
      • olgi_erda Re: ekipa budowlana 26.06.13, 12:47
        cacuszko01 napisała:

> Ja za to mogę powiedzieć kogo należy omijać dużym łukiem. Firma dekarska ELIZA
        > ROSA DACH LUX i Bros Dach Bogdan Rosa. To jedno i to samo. Nie terminowi, brak
        > kontaktu zwłaszcza po wpłacie zaliczki.

Zgadzam się z powyższą opinią w 100%. Też mieliśmy tą "przyjemność" korzystać z usług Dach Lux Eliza Rosa, całe szczęście po kilku miesiącach sprawa zakończyła się pomyślnie i pieniądze udało się odzyskać, ale kosztowało nas to wiele nerwów.

Jeśli chodzi o ekipę budowlaną i dekarza mam osoby godne polecenia, korzystaliśmy z ich usług w ubiegłym roku, przy budowie domu. Jeśli ktoś jest zainteresowany, kontakt mogę przesłać na priv.
    • zetka122 Re: ekipa budowlana 30.06.13, 19:04
      Witam.mogę polecić ekipę ,która robiła mi dach od konstrukcji po krycie go. Niepijący ,solidni.Byłam spokojna .Nie musiałam codziennie na budowę przyjeżdżać. Mogę podać kontakt.Mój mail monka30@onet.eu.
    • borabora6 Re: ekipa budowlana 13.06.19, 12:12
      Dach robiłem parę lat temu. Ten sam dekarz robił dach w szkole podstawowej SP1 na Mickiewicza. Po 10 latach nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie wiem czy numer jest dalej aktualny ale warto zadzwonić 601-405-557
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka