Dodaj do ulubionych

Cinqueterre

29.06.07, 14:07
Na prosbe 111Majki abym wkleil jakies fotki z Cinqueterre poszedlem na
latwizne i zamiast szperac w albumach (wtedy to byly jeszcze fotki analogowe)
zalaczam link:
www.initaly.com/regions/liguria/cinqtalb.htm
Mam nadzieje, ze pewien nerwowy kolega zauwazy roznice pomiedzy cinqueterre a
cinquecento...
Obserwuj wątek
    • shelmahh Re: Cinqueterre 29.06.07, 14:27
      mam nadzieje,ze to byl ostatni Twoj przytyk do mnie i od nastepnego razu
      bedziemy DLA SIEBIE choc odrobine bardziej wyrozumiali

      oka?
    • shelmahh Re: Cinqueterre 29.06.07, 14:34
      a z ciekawosci zapytam czy zajmujesz sie organizacja wypadow do Wloch? wlasnie w
      te przepiekne miejsca, ktore sa w Twoim linku?

      super opcja smile

      Lago Di Garda do tej pory nie opuszcza mojej glowy..bylo cudnie i z checia bym
      tam jeszcze wrocil ale tym razem z rodzina..mozesz polecic jakies sensowne
      miejsca w tej okolicy np na jesien?
      • magdam110 Re: Cinqueterre 29.06.07, 14:55
        Shelmahh
        Od paru lat wyjeżdżamy do Włoch i tylko do Włoch. Polecam Ci forum turystyka
        Włochy i opisy podróży Aseretki. Są bardzo ciekawe i można wg nich planować
        swoje wypady. Jest jeszcze foto-forum Włochy - polecam super zdjęcia.
        • shelmahh Re: Cinqueterre 29.06.07, 14:59
          oo dzieki smile co do Wloch to nie dziwie sie wcale

          2 moje wypady zrobily na mnie ogromne wrazenie smile)))

          no jeszcze Maroko tez w sercu kluje ale nie o Maroku przeciez ta rozmowa
          tak czy siak dzieki za info..

          rozkocham Zone w Rzymie mam nadzieje niebawem
          • cinqueterre Re: Cinqueterre 29.06.07, 15:04
            Nie zajmuje sie branza turystyczna, ale jako turysta moge polecic z pelna
            odpowiedzialnoscia caly rejon Cinqueterre. To raptem 5 >wsi< przyklejonych do
            skal schodzacych do morza, w ktorych jest zakaz jazdy samochodem a transport
            odbywa sie tylko pociagiem (tunel wykuty w skale) lub lodziami. Naprawde
            urokliwe miejsce i jeszcze chyba nie do konca zadeptane.
            • shelmahh Re: Cinqueterre 29.06.07, 15:32
              nie no
              fotki sa mistrzowskie
              duzo niebieskiego huehue ale rozumiem,ze Wlosi moga wink
              • magdam110 Re: Cinqueterre 29.06.07, 16:13
                Pozwolę sobie wkleić link do zdjęć z Cinque Terre

                fotoforum.gazeta.pl/72,2,861,56367880.html
                • cinqueterre Re: Cinqueterre 29.06.07, 16:40
                  Lza sie w oku kreci na wspomnienie... Zastanawia mnie tylko dlaczego raz pisane
                  jest razem a raz rozdzielnie?
                  • magdam110 Re: Cinqueterre 29.06.07, 17:31
                    W moim przewodniku (Pascal) jest oddzielnie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka