Gość: krm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.04, 14:44 mój typ, P 405, płynie się nie jedzie i nie odczówa boleśnie każdej dziury Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Mc DonaldPSYCHoFan Re: Samochód z NAJLEPSZYM zawieszeniem na nasze d IP: *.katowice.msk.pl / 80.51.105.* 28.03.04, 15:26 Wartburg Link Zgłoś
Gość: Gabriel Re: Samochód z NAJLEPSZYM zawieszeniem na nasze d IP: *.ipt.aol.com 28.03.04, 15:36 Ekologicznie wzorowy woz drabiniasty, wyposazony w 200 calowe kola. Taki woz ma jeden mankament,bedac we Wloszech albo we Francji trzeba bardzo uwazac na konie. Pozdrowienia. Link Zgłoś
Gość: krm Re: Samochód z NAJLEPSZYM zawieszeniem na nasze d IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.04, 15:27 czyli mam rozumieć, że żaden(!) samochód jeżdżący w Polsce nie nadaje się do jazdy, ajlepiej aby to był walec(za wolny) albo czołg (200 też nie wyciągnie) Link Zgłoś
niki27 Re: Samochód z NAJLEPSZYM zawieszeniem na nasze d 29.03.04, 16:16 Ja mam propozycję. Brytyjczycy produkują transporter opancerzony Warrior. Chociaż jest to pojazd gąsienicowy, to osiąga - w realnych warunkach - prędkość 100 km/h. Co prawda spala wówczas więcej niż 100/100, ale zapewniam Was, że da sobie radę z polskimi koleinami... Nie wiem tylko, który dealer ma go w ofercie. Parę egzemplarzy co jakiś czas pojawia się w okolicach Drawska Pomorskiego. Właściciele ich wówczas pilnują, ale cóż to dla naszych specjalistów od znikania aut? Bułka z masłem. pozdr niki PS. Wczoraj, jak jechałem w Warszawie ul. Jana Pawła II to o mały włos szału nie dostałem. Warszawiecy wiedzą cyba, o co chodzi... Link Zgłoś
ant777 Re: Samochód z NAJLEPSZYM zawieszeniem na nasze d 30.03.04, 07:43 niki27 napisał: > Ja mam propozycję. > Brytyjczycy produkują transporter opancerzony Warrior. Chociaż jest to pojazd > gąsienicowy, to osiąga - w realnych warunkach - prędkość 100 km/h. > Co prawda spala wówczas więcej niż 100/100, ale zapewniam Was, że da sobie radę > > z polskimi koleinami... > Nie wiem tylko, który dealer ma go w ofercie. Parę egzemplarzy co jakiś czas > pojawia się w okolicach Drawska Pomorskiego. Właściciele ich wówczas pilnują, > ale cóż to dla naszych specjalistów od znikania aut? Bułka z masłem. A można go kupić w wersji metalik? :) Link Zgłoś
Gość: Olgierd Re: Samochód z NAJLEPSZYM zawieszeniem na nasze d IP: *.grassavoye.pl / *.grassavoye.pl 29.03.04, 16:07 wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy reportaż z Afganistanu lub innej podobnej krainy :-) - UAZ / GAZ - japońskie pickupy (Toyota, Nissan, Isuzu itp.) Link Zgłoś
greenblack Re: Samochód z NAJLEPSZYM zawieszeniem na nasze d 29.03.04, 19:00 www.hover.tpi.pl/pl/h44.html Link Zgłoś
Gość: beza_beza Re: KIA Sportage IP: *.net.autocom.pl 29.03.04, 21:45 Żadnych problemów. Pokonuje wszystko. Zero komplikacji. Zaliczam krawężniki i parkuję w "miejscach trudnych". Link Zgłoś
bisnesmen Re: KIA Sportage 30.03.04, 00:04 Gość portalu: beza_beza napisał(a): > Zaliczam krawężniki i > parkuję w "miejscach trudnych". Takie przechwałki to na forum Erotyka ;) Link Zgłoś
Gość: beza_beza Re: KIA Sportage IP: *.net.autocom.pl 30.03.04, 10:05 Bieznesmen! Jak nie wiesz gdzie się jeździ jeepem (sportowo) to nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz jak widzę bladego pojęcia. Poczytaj odpowiednią prasę albo internet - dokształć się to jest teraz modne. Link Zgłoś
Gość: Wiktor Re: KIA Sportage IP: 195.114.160.* 01.04.04, 11:29 beza-beza jesteś tępakiem? Link Zgłoś
andre_234 Re: Samochód z NAJLEPSZYM zawieszeniem na nasze d 30.03.04, 21:44 Subaru Forester 2003 Forester 2003 - pojemne kombi o proporcjach samochodu terenowego. Bardziej szosowy niż zwykła terenówka, bardziej terenowy niż konwencjonalny samochód. Taki jest właśnie Subaru Forester. Niezwykle uniwersalny, silny i bezpieczny jak żaden inny w tej klasie, poduszka powietrzna dla kierowcy, poduszka powietrzna dla pasażera, poduszki boczne, układ ABS, permanentny napęd na obie osie, dziewiętnastocentymetrowy prześwit etc. A dla tego, kto chciałby dodać do tego prawdziwie sportowe osiągi mamy nie lada kąsek - Forester Turbo 2.0XT Wszystkie silniki typu boxer Tyle na stronie SUBARU Szkoda że brak silnika wysokoprężnego, choć to może w tym aucie to profanacja? Ja osobiście tak nie uważam i dizelka w tym autku chętnie bym widział. pzdr Link Zgłoś
Gość: Michal Re: Samochód z NAJLEPSZYM zawieszeniem na nasze d IP: 82.182.199.* 01.04.04, 12:36 Wedlug mnie to bedzie samochod wyposarzony w silnik antygrawitacyjny i bedzie sie unosil 1m nad Pola szosa.Pzdr.Michal P.S A.D 2004-04-01 Link Zgłoś