Dodaj do ulubionych

Psy na drodze

03.11.21, 16:53
Niewiele brakowało, a samochód potrąciłby psa córy, to była moja wina. Wyszłam z psem do zaparkowanego na poboczu drogi auta, pies poleciał za mną i wpadł wprost pod nadjeżdżający samochód. Kierowca mocno i szybko odbił na trawiaste pobocze i uniknął zderzenia z psem. Pies nagle wybiegł z przodu auta, kierowca zobaczył go w ostatniej chwili. Kierowca wyprzedzał auto zaparkowane na poboczu drogi. Nawet nie zdążyłam go przeprosić, bo się nie zatrzymał i pojechał dalej. Uważajcie na wiejskich drogach! Pozdrawiam serdecznie:-)
Obserwuj wątek
    • wislok1 Re: Psy na drodze 03.11.21, 17:12
      Pies polecial, kupilas mu skrzydla...

A tak na serio to masz cholerne szczescie....
      Pies sam sobie napier.ala po drodze, bez kaganca....
      A gdyby tak uszkodzil to auto ? A przy okazji sie przekrecil .........
    • pixma59 Re: Psy na drodze 03.11.21, 18:01
      x49xx napisała:

>Niewiele brakowało, a samochód potrąciłby psa córy, to była moja wina. Wyszłam z psem do zaparkowanego na poboczu drogi auta, pies poleciał za mną i wpadł wprost pod nadjeżdżający samochód. Kierowca mocno i szybko odbił na trawiaste pobocze i uniknął zderzenia z psem. Pies nagle wybiegł z przodu auta, kierowca zobaczył go w ostatniej chwili. Kierowca wyprzedzał auto zaparkowane na poboczu drogi. Nawet nie zdążyłam go przeprosić, bo się nie zatrzymał i pojechał dalej. Uważajcie na wiejskich drogach! Pozdrawiam serdecznie:-)<

Kogo to obchodzi, że wyszłaś, a pies leciał...może kot sąsiada będzie tym zainteresowany? ;-)

• wislok1 Re: Psy na drodze 04.11.21, 18:14
        No, ale z drugiej strony,. jak pies byl duzy, to moze na 100% uszkodzic auto, szkoda auta z powodu psa..
        Psa nie szkoda, bo skonczony debil....
        Jak kierowca ocenil, ze da rade ominac psa i auta nie uszkodzic, to ok....
    • bolo2002 Re: Psy na drodze 04.11.21, 08:37
      Pies na drodze. No własnie-w tym zasranym kraju nie tylko psy lataja sobie samopas, ale tez dziki, jelenie, łosie , koty i wszelkie inne lisy np. Kiedyś za "komuny" to po drogach jezdzili hycle i wyłapywali wszystkie bezpanskie psy. Ale było to dawno i prawda. Trafiłem 2 jelenie i psa - ale przezyłem. Tyle tylko, ze teraz kiedy zblizam sie do wsi albo do lasu - to noga z gazu i udaje sie przejechać. Nie wolno w Polsce jechać wiecej jak 6-70 km/godz, w lasach i na wsiach- bo nie zahamujesz !!!!!
    • qqbek Re: Psy na drodze 04.11.21, 09:35
      "Drogi pamiętniczku!
      Dziś rano wypiłam kawę, po której walnęłam dużą, twardą kupę.
      W drodze do samochodu próbowałam zabić swojego pieska, ale się nie udało.
      Ciekawe co jeszcze przyniesie mi ten dzień?
      Uważajcie na drogach na Grażynki!"
      • wislok1 Re: Psy na drodze 04.11.21, 20:44
        Nie lubie takich psow...
        Znam w okolicy 1 psa tej rasy i jest to skonczony swir, atakuje wszystkich ludzi oraz inne psy czy koty...
        Gdyby nie plot, to by lala sie krew......

W sumie za tego debila odpowiadaja jego wlasciciele, ale takie same swiry....

Prowadza kwiaciarnie, caly czas w robocie, a pies zostawiony sam w ogrdzie reaguje atakowaniem wszystkiego, co sie rusza....
        Wlascicieli sie panicznie boi, reszty nie....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka