mariner4
26.05.09, 22:15
Jechałem sobie do Gdańska z kolegą SUVem, z niewielką przyczepką. Kolega
jechał kupić Quada. Ja mu towarzyszyłem. Kilka tygodni wcześniej sam tamtędy
jechałem i pamiętałem cenę 12.50 za samochód osobowy. Powiedziałem o cenie
koledze sądząc że za przyczepę będzie nieco drożej. Wzięliśmy bilet i
pojechaliśmy. Okazało się że opłata wynosi 41.50, tyle co za TIRa! Auto 12.50
a lekka przyczepka 29.00!
Rozbój w biały dzień. Nie dziwię się więc małemu ruchowi na A1 i dużemu na
krajowej jedynce.
Cieszę się że najbardziej przeze mnie uczęszczana trasa to Szczecin - Jelenia
Góra będzie się nazywała S3, a nie A3 o co kiedyś toczyły się boje. Będzie darmo.
M.