anetapzn Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 10:06 A pewnie że klikamy. Ustawiłam sobie nawet, jako startową Odpowiedz Link
anetapzn Re: nie b/t 16.10.09, 10:06 ekologik napisał: > A można wiedzieć dlaczego? Tak z ciekawości.... Odpowiedz Link
ekologik Re: nie b/t 16.10.09, 13:27 Uważam, że fakt uczciwego płacenia podatków i zagospodarowanie 1% zwalnia mnie z moralnego obowiązku dbania o słabszych od siebie. Zresztą ja w ten obowiązek w ogóle nie wierzę. Odpowiedz Link
anetapzn Re: nie b/t 16.10.09, 14:43 ekologik napisał: > Uważam, że fakt uczciwego płacenia podatków i zagospodarowanie 1% zwalnia mnie > z > moralnego obowiązku dbania o słabszych od siebie. > > Zresztą ja w ten obowiązek w ogóle nie wierzę. > To życzę Ci z całego serca żebyś nic nigdy od nikogo nie potrzebował/a, żebyś nigdy nie znalazł/a sie na pozycji słabszego od kogoś o podobnym nastawieniu jak Ty. Odpowiedz Link
ekologik Re: nie b/t 16.10.09, 15:30 > To życzę Ci z całego serca żebyś nic nigdy od nikogo nie > potrzebował/a, żebyś nigdy nie znalazł/a sie na pozycji słabszego > od kogoś o podobnym nastawieniu jak Ty. Dziękuję. Ja zaś z całego serca życzę Ci, abyś nie musiała płacić z własnej kieszeni (via podatki) na słabszych od Ciebie: * górników, * stoczniowców, * rolników, * alkoholików, * bezdomnych, * narkomanów, i tak dalej. Odpowiedz Link
anetapzn Re: nie b/t 16.10.09, 15:37 ekologik napisał: > > Ja zaś z całego serca życzę Ci, abyś nie musiała płacić z własnej kieszeni (via > podatki) na słabszych od Ciebie: > * górników, > * stoczniowców, > * rolników, > * alkoholików, > * bezdomnych, > * narkomanów, > i tak dalej. Akurat mi nie przeszkadza, że z jakiejś części moich podatków pomaga sie w.w. przez Ciebie osobom. Każdy (także ja) może kiedyś potrzebować pomocy i każdemu może powinąć sie noga. Górnicy, stoczniowcy itd w niczym nie są gorsi ani lepsi ode mnie czy od Ciebie. Odpowiedz Link
ekologik Re: nie b/t 16.10.09, 19:24 > Akurat mi nie przeszkadza, że z jakiejś części moich podatków > pomaga sie w.w. przez Ciebie osobom. Mnie bardzo przeszkadza, że moje pieniądze idą na finansowanie m.in. górniczych czy stoczniowych związków zawodowych. Odpowiedz Link
angazetka Re: nie b/t 17.10.09, 18:59 I w związku z tym nie klikasz na pajacyka? Logika porażająca. Odpowiedz Link
ekologik Re: nie b/t 20.10.09, 11:15 > I w związku z tym nie klikasz na pajacyka? Logika porażająca. Nie klikam w pajacyka, bo uważam, że ludzie powinni sami o siebie zadbać. Odpowiedz Link
stef63 Re: klikam bo chcę 16.10.09, 17:11 Klikam codziennie bo chcę a nie muszę, 1% podatku też przekazuję - ale co roku komu innemu. Odpowiedz Link
anetapzn Re: nie 16.10.09, 11:50 gladys_g napisała: > nie wiem, jak to działa > Ale na stronie pajacyk.pl masz wszystko opisane. Przecież to Ciebie nic nie kosztuje- 1 klikniecie, a można pomóc jakiemuś dziecku. Ty za to nic nie płacisz- płaca sponsorzy ze strony pajacyka. Odpowiedz Link
only_marcopol Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 12:53 a ja o tym nie wiedziałam ale juz doczytałam i kliknęłam postaram sie codziennie Odpowiedz Link
bebe.lapin Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 13:11 Ja mam jako startowa, zeby nie zapomniec Odpowiedz Link
agpagp Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 14:30 Zadałam to pytanie bo sama klikam przed północa i patrzę ile tych obiadów jest i nadziwić się nie mogę że tyle ludzisków ma komputery , neta a jak jest 4,5 tysiąca kliknięć to już rekord. Uczymy się oszczędzać , odkładac na swoją lepszą przyszłość ale nie możemy zapominać o tych co sobie nie radzą P.S. myslałam ze nasz Ekolog napisze że to nieekologiczne p.s.2 Gladys ... a czy ja Cię nie widziałam u pewnego gangu?? Odpowiedz Link
anetapzn Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 14:45 agpagp napisała: > Zadałam to pytanie bo sama klikam przed północa i patrzę ile tych obiadów jest > i > nadziwić się nie mogę że tyle ludzisków ma komputery , neta a jak jest 4,5 > tysiąca kliknięć to już rekord. > > Uczymy się oszczędzać , odkładac na swoją lepszą przyszłość ale nie możemy > zapominać o tych co sobie nie radzą Dokładnie tak, tym bardziej, że każdy z nas moze nagle znależć sie w sytuacji, że będzie potrzebował pomocy. W życiu bywa na prawdę różnie. mój dziadek mawiał kiedyś, ze fortuna jak g... na kole- raz na górze raz na dole. Odpowiedz Link
agattka_84 Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 15:05 www.pajacyk.pl/ile.php Agpagp, 4,5 tys to mogło być obiadów, a nie kliknięć. Wejdź w link powyżej - kliknięc jest min. 90 tys. Ja też klikam codziennie. Odpowiedz Link
agpagp Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 17:05 Ja stosuje sobie uproszczone liczenie wiem że przelicznik jest inny ale kiedy przed północą tam wchodzę to właściwie te obiady ( czyli moje klikniecia) są wyznacznikiem ile osób owego dnia pomyślało o innych Odpowiedz Link
ekologik Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 15:28 > P.S. myslałam ze nasz Ekolog napisze że to nieekologiczne Proszę, tylko nie Ekolog, w naszym kraju to prawie jak obelga... > Uczymy się oszczędzać , odkładac na swoją lepszą przyszłość ale > nie możemy zapominać o tych co sobie nie radzą Nawet jeśli, to są lepsze metody na pomaganie innym niż klikanie w reklamy firm, które tam się promują. Odpowiedz Link
anetapzn Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 15:32 ekologik napisał: > > Nawet jeśli, to są lepsze metody na pomaganie innym niż klikanie w reklamy firm > , > które tam się promują. Mylisz pojęcia- na pajacyku nie klika sie w reklamy firm, które sie tam promują. > Odpowiedz Link
ekologik Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 20:28 Fakt, że klika się nie w reklamę, tylko w obrazek z drewnianym pajacykiem, tak naprawdę nic nie zmienia. No chyba, że się mylę? Odpowiedz Link
bebe.lapin Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 22:31 Ale nie musisz przeciez wpatrywac sie w reklame przez 5 sekund, zeby uznano klkniecie za wqzne. Wystarczy tylko wdusic Pajacykowi brzuszek Odpowiedz Link
angazetka Re: a klikacie Pajacyka?? 17.10.09, 19:01 Ja nawet nie patrzę, jakie firmy są tam sponsorami. Klikam w brzuszek - dla mnie żaden wysiłek, dla kogoś - jedzenie. Odpowiedz Link
woman-in-the-city Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 15:03 Link pojawia mi się automatycznie po logowaniu na pocztę na innym portalu. Oczywiście klikam, to mnie nic nie kosztuje Odpowiedz Link
olesia301 Re: a klikacie Pajacyka?? 20.10.09, 11:03 nie bo był bład na stronie i zawirusowało mi prawie kompa Odpowiedz Link