Dodaj do ulubionych

a klikacie Pajacyka??

    • larenata Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 09:25
      a klikamy smile
      • anetapzn Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 10:06
        A pewnie że klikamy. Ustawiłam sobie nawet, jako startowąsmile
    • ekologik nie b/t 16.10.09, 09:49

      • anetapzn Re: nie b/t 16.10.09, 10:06
        ekologik napisał:

        >
        A można wiedzieć dlaczego? Tak z ciekawości....
        • ekologik Re: nie b/t 16.10.09, 13:27
          Uważam, że fakt uczciwego płacenia podatków i zagospodarowanie 1% zwalnia mnie z
          moralnego obowiązku dbania o słabszych od siebie.

          Zresztą ja w ten obowiązek w ogóle nie wierzę. smile
          • anetapzn Re: nie b/t 16.10.09, 14:43
            ekologik napisał:

            > Uważam, że fakt uczciwego płacenia podatków i zagospodarowanie 1% zwalnia mnie
            > z
            > moralnego obowiązku dbania o słabszych od siebie.
            >
            > Zresztą ja w ten obowiązek w ogóle nie wierzę. smile
            >
            To życzę Ci z całego serca żebyś nic nigdy od nikogo nie potrzebował/a, żebyś
            nigdy nie znalazł/a sie na pozycji słabszego od kogoś o podobnym nastawieniu jak Ty.
            • ekologik Re: nie b/t 16.10.09, 15:30
              > To życzę Ci z całego serca żebyś nic nigdy od nikogo nie
              > potrzebował/a, żebyś nigdy nie znalazł/a sie na pozycji słabszego
              > od kogoś o podobnym nastawieniu jak Ty.

              Dziękuję.

              Ja zaś z całego serca życzę Ci, abyś nie musiała płacić z własnej kieszeni (via
              podatki) na słabszych od Ciebie:
              * górników,
              * stoczniowców,
              * rolników,
              * alkoholików,
              * bezdomnych,
              * narkomanów,
              i tak dalej.
              • anetapzn Re: nie b/t 16.10.09, 15:37
                ekologik napisał:


                >
                > Ja zaś z całego serca życzę Ci, abyś nie musiała płacić z własnej kieszeni (via
                > podatki) na słabszych od Ciebie:
                > * górników,
                > * stoczniowców,
                > * rolników,
                > * alkoholików,
                > * bezdomnych,
                > * narkomanów,
                > i tak dalej.
                Akurat mi nie przeszkadza, że z jakiejś części moich podatków pomaga sie w.w.
                przez Ciebie osobom. Każdy (także ja) może kiedyś potrzebować pomocy i każdemu
                może powinąć sie noga. Górnicy, stoczniowcy itd w niczym nie są gorsi ani lepsi
                ode mnie czy od Ciebie.
                • ekologik Re: nie b/t 16.10.09, 19:24
                  > Akurat mi nie przeszkadza, że z jakiejś części moich podatków
                  > pomaga sie w.w. przez Ciebie osobom.

                  Mnie bardzo przeszkadza, że moje pieniądze idą na finansowanie m.in. górniczych
                  czy stoczniowych związków zawodowych.
                  • angazetka Re: nie b/t 17.10.09, 18:59
                    I w związku z tym nie klikasz na pajacyka? Logika porażająca.
                    • ekologik Re: nie b/t 20.10.09, 11:15
                      > I w związku z tym nie klikasz na pajacyka? Logika porażająca.

                      Nie klikam w pajacyka, bo uważam, że ludzie powinni sami o siebie zadbać.
          • stef63 Re: klikam bo chcę 16.10.09, 17:11
            Klikam codziennie bo chcę a nie muszę, 1% podatku też przekazuję - ale co roku
            komu innemu.
    • beatrix_75 tak 16.10.09, 11:11
    • gladys_g nie 16.10.09, 11:43
      nie wiem, jak to działa
      • anetapzn Re: nie 16.10.09, 11:50
        gladys_g napisała:

        > nie wiem, jak to działa
        >
        Ale na stronie pajacyk.pl masz wszystko opisane. Przecież to Ciebie nic nie
        kosztuje- 1 klikniecie, a można pomóc jakiemuś dziecku. Ty za to nic nie
        płacisz- płaca sponsorzy ze strony pajacyka.
    • miska_malcova Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 12:13
      rzadko, zwykle zapominam
      • ad57 Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 12:49
        Codziennie!
        • only_marcopol Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 12:53
          a ja o tym nie wiedziałam ale juz doczytałam i kliknęłam postaram sie codziennie
      • bebe.lapin Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 13:11
        Ja mam jako startowa, zeby nie zapomniec smile
    • agpagp Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 14:30
      Zadałam to pytanie bo sama klikam przed północa i patrzę ile tych obiadów jest i
      nadziwić się nie mogę że tyle ludzisków ma komputery , neta a jak jest 4,5
      tysiąca kliknięć to już rekord.

      Uczymy się oszczędzać , odkładac na swoją lepszą przyszłość ale nie możemy
      zapominać o tych co sobie nie radzą smile

      P.S. myslałam ze nasz Ekolog napisze że to nieekologiczne big_grin
      p.s.2 Gladys ... a czy ja Cię nie widziałam u pewnego gangu?? smile
      • anetapzn Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 14:45
        agpagp napisała:

        > Zadałam to pytanie bo sama klikam przed północa i patrzę ile tych obiadów jest
        > i
        > nadziwić się nie mogę że tyle ludzisków ma komputery , neta a jak jest 4,5
        > tysiąca kliknięć to już rekord.
        >
        > Uczymy się oszczędzać , odkładac na swoją lepszą przyszłość ale nie możemy
        > zapominać o tych co sobie nie radzą smile
        Dokładnie tak, tym bardziej, że każdy z nas moze nagle znależć sie w sytuacji,
        że będzie potrzebował pomocy. W życiu bywa na prawdę różnie. mój dziadek mawiał
        kiedyś, ze fortuna jak g... na kole- raz na górze raz na dolesmile.
      • agattka_84 Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 15:05

        www.pajacyk.pl/ile.php
        Agpagp, 4,5 tys to mogło być obiadów, a nie kliknięć. Wejdź w link
        powyżej - kliknięc jest min. 90 tys.

        Ja też klikam codziennie.
        • agpagp Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 17:05
          Ja stosuje sobie uproszczone liczenie smile wiem że przelicznik jest inny ale kiedy
          przed północą tam wchodzę to właściwie te obiady ( czyli moje klikniecia) są
          wyznacznikiem ile osób owego dnia pomyślało o innych smile
      • ekologik Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 15:28
        > P.S. myslałam ze nasz Ekolog napisze że to nieekologiczne big_grin

        Proszę, tylko nie Ekolog, w naszym kraju to prawie jak obelga...

        > Uczymy się oszczędzać , odkładac na swoją lepszą przyszłość ale
        > nie możemy zapominać o tych co sobie nie radzą smile

        Nawet jeśli, to są lepsze metody na pomaganie innym niż klikanie w reklamy firm,
        które tam się promują.
        • anetapzn Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 15:32
          ekologik napisał:


          >
          > Nawet jeśli, to są lepsze metody na pomaganie innym niż klikanie w reklamy firm
          > ,
          > które tam się promują.

          Mylisz pojęcia- na pajacyku nie klika sie w reklamy firm, które sie tam promują.
          >
          • ekologik Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 20:28
            Fakt, że klika się nie w reklamę, tylko w obrazek z drewnianym pajacykiem, tak
            naprawdę nic nie zmienia.

            No chyba, że się mylę?
            • bebe.lapin Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 22:31
              Ale nie musisz przeciez wpatrywac sie w reklame przez 5 sekund, zeby uznano
              klkniecie za wqzne.
              Wystarczy tylko wdusic Pajacykowi brzuszek smile
            • angazetka Re: a klikacie Pajacyka?? 17.10.09, 19:01
              Ja nawet nie patrzę, jakie firmy są tam sponsorami. Klikam w
              brzuszek - dla mnie żaden wysiłek, dla kogoś - jedzenie.
    • anetapzn link 16.10.09, 14:53
      www.pajacyk.pl/ile.php
    • woman-in-the-city Re: a klikacie Pajacyka?? 16.10.09, 15:03
      Link pojawia mi się automatycznie po logowaniu na pocztę na innym portalu.
      Oczywiście klikam, to mnie nic nie kosztuje smile
    • aneczkamm Tak 16.10.09, 15:12
      Może nie codziennie, ale prawie.
    • ja_matka codziennie 16.10.09, 20:07

    • efa3000 Re: a klikacie Pajacyka?? 17.10.09, 15:44
      klikam
    • jasmin80 Re: a klikacie Pajacyka?? 17.10.09, 21:59
      Tak,codziennie,obowiązkowo.
      • rydzyna1213 Re: a klikacie Pajacyka?? 18.10.09, 08:21
        oczywiście, że tak
    • gazeta_mi_placi Re: a klikacie Pajacyka?? 19.10.09, 21:41
      Kliknęłam.
    • olesia301 Re: a klikacie Pajacyka?? 20.10.09, 11:03
      nie bo był bład na stronie i zawirusowało mi prawie kompa
    • tezromantyczka Re: a klikacie Pajacyka?? 20.10.09, 11:10

      tak, codziennie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka