Gość: slo11 IP: 193.59.89.* 31.07.08, 20:11 Uprzejmie proszę o info. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
d-manek Re: piaszczyste plaże- gdzie ? 31.07.08, 21:44 Gość portalu: slo11 napisał(a): > Uprzejmie proszę o info. Z tego co wiem to 100% na Rabie-Lopar i Kampor. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kir leń IP: *.generacja.pl 31.07.08, 23:56 1. po cholerę ci piaszczysta plaza skoro są żwirkowe? (jakbyś troche poczytał zamiast twiorzyć kolejne wątki na dawno przemielone tematy to byś wiedział jak się ludzie szybko leczą z miłości do piachu) 2. Było wiele razy np tu forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=201&w=76546154&v=2&s=0 3. zebys już się nie spocił to tak lecąc od północy: - zatoczka na płw Kamenjak koło Medulin - ktoś tu donosił że w tym roku jest sztuczna plaza piaszczysta w Poreczu przy ulicy Spadici - na Rabie Lopar i Kampor i wiele innych - Baśka - wyspa Krk - Nin łacha piasku rzecznego - Pag: Trincel - Pag: okolice Povljany i Starej Povljany kawałki wybrzeża gdzie jest piasek - Pag Śv Duch ale to nie jest do końca plaza piaszczysta (płatna) - Slanica na wyspie Murter (będziesz uciekał) - Luciste po drugiej stronie kempingu Slanica (plaza żwirkowo -piasczysta tzn piasek jest na dnie moża a na plaży żwir - Nin - łacha piasku naniesiona przez rzekę, dla mnie najlepsza plaza piaskowa w Hr ale woda jest mętna - Nin - plaża z niskim klifem po drugiej stronie od miasta w stosunku do łachy - Omniś , ujście Cetimy koło kempu Galeb - Hvar - zatoczki np Mlaska - Bracz - słynny trójkąt z grubym piaskiem, bardziej żwirkiem - Vis - 2 zatoki - Ugljan -Kostanj - Zuljana (peljeszac) - Divna (piaszczysto-żwirkowa )Peljeszac - Praprotno koło Ston (Peljeszac) - Orebicz - plaża przed miastem - Lopud koło Dubrovnika - Mljet jedna plaza - Molunat - piaszczysto żwirkowa tak naprawdę, choć czasem morze nawet na brzeg wyrzuci trochę piachu, bardzo widowiakowa z powodu głazów wystających z morza ale mała i wąska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kir Re: leń IP: *.generacja.pl 31.07.08, 23:58 Ad 3 oczywiscie jeszcze sztuczna plaza w Zatonie (płatne wejście na ośrodke jezeli nie jesteś mieszkańcem Odpowiedz Link Zgłoś
sam_diabel Re: leń 04.08.08, 11:48 >>> Nin - łacha piasku naniesiona przez rzekę, dla mnie najlepsza plaza piaskowa w Hr ale woda jest mętna nazywanie tej plaży piaszczystą w porówaniu do plaż Bałtyku to nadużycie, ale w realiach plaż w HR mozna ją na prawdę docenić, spędzilismy w Grabasticy tydzień z 5 latkiem, po 2 dnich był juz znudzony żwirkiem i kamieniami, woda niedaleko brzegu była juz dla niego za głęboka - nudził się, na kolejne dni przerzuciliśmy się nieco na północ - właśnie do Ninu - dzieciak radochę miał ZNACZNIE większą, zabawy i ubawu więcej, a my spokój na kocyku :-)! Do pływania dla dorosłych - gorzej, trzeba wejśc ze 200 m w morze, minąć "rafę" i dopiero do pływania. Za to woda cieplejsza, dlatego bez "ironi" proszę, w myśl zasady dla kazdego coś miłego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ironia Re: piaszczyste plaże- gdzie ? IP: 85.232.226.* 01.08.08, 07:02 W Jantarze, Jastrzębiej Górze, na Helu, Łeba, Rowy, Ustka, Mielno itd... Odpowiedz Link Zgłoś