zgredek_ojejku
13.12.05, 17:25
Szukam osoby lub osób, które przed świętami wybierają się albo przejeżdżają
przez
Saragossę ze śląska. Chciałbym ojcu podać lekarstwa i kartkę świąteczną :))
Będę wdzięczny..
Info na maila gaztowego zgredek_ojejku(at)gazeta.pl