tomek.k20 24.01.07, 13:27 Wybieram się latem do Hiszpanii. Może ktoś ma informacje na temat hotelu Montemar (obsługa, wyżywienie, czystość). Proszę o pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maprin Re: Pineda de Mar IP: 62.87.96.* 28.01.07, 13:51 Jak juz wspominalam pare razy, bylam rezydentem na Costa Brava, i chociaz nie mieszkalam w Montemarze, mialam tam ludzi. Bylo przyzwocie, w miare dobre jedzenie. Jest szansa, ze nawet sie poprawilo... Mam nadzieje, ze nastawiasz sie na lezenie na plazy, bo w Pineda de Mar nie ma nic. Ale za to Calella jest zaraz obok, wiec moze nie bedzie nie bedzie najgorzej pod wzgledem rozrywkowym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grazyna Re: Pineda de Mar IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.07, 11:25 Potwierdzam jezeli hiszpania to tylko Calella.W pineda nudey chociaz uroczo. Plusem jest to ze pineda jest w poblizu calelli.Ten fakt ratuje cala impreze. pozdrawiam i zycze udanych wakacji Odpowiedz Link Zgłoś