Dodaj do ulubionych

Pineda de Mar

24.01.07, 13:27
Wybieram się latem do Hiszpanii. Może ktoś ma informacje na temat hotelu
Montemar (obsługa, wyżywienie, czystość). Proszę o pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: maprin Re: Pineda de Mar IP: 62.87.96.* 28.01.07, 13:51
      Jak juz wspominalam pare razy, bylam rezydentem na Costa Brava, i chociaz nie
      mieszkalam w Montemarze, mialam tam ludzi. Bylo przyzwocie, w miare dobre
      jedzenie. Jest szansa, ze nawet sie poprawilo... Mam nadzieje, ze nastawiasz
      sie na lezenie na plazy, bo w Pineda de Mar nie ma nic. Ale za to Calella jest
      zaraz obok, wiec moze nie bedzie nie bedzie najgorzej pod wzgledem rozrywkowym.
    • Gość: grazyna Re: Pineda de Mar IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.07, 11:25
      Potwierdzam jezeli hiszpania to tylko Calella.W pineda nudey chociaz uroczo.
      Plusem jest to ze pineda jest w poblizu calelli.Ten fakt ratuje cala impreze.
      pozdrawiam i zycze udanych wakacji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka