ola_macugowska 07.03.07, 19:21 Mam pytanie czy tylko u mnie album nie działa czy u innych tez?????? chciałam poogladac zdjecia ale juz od dluzszego czasu nie moge:-( Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gosia197878 Re: Album 07.03.07, 19:59 witam pani olu album nie dziala juz od miesiaca zalozycielka pisala ze to chwilowe zmieniaja serwry i tak cala sytuacja stanela w miejscu Odpowiedz Link
ola_macugowska Re: Album 07.03.07, 23:34 Witam Pani Gosiu dziekuje za wiadomośc nna Pania to zawsze mozna liczyć:) jejku wyzyta dopiero za tydzien 13 a ja juz mam takiego pietra ale jestem dobrej mysli pozdrawiam Ola Odpowiedz Link
ola_macugowska Re: Album 07.03.07, 23:34 Witam Pani Gosiu dziekuje za wiadomośc nna Pania to zawsze mozna liczyć:) jejku wyzyta dopiero za tydzien 13 a ja juz mam takiego pietra ale jestem dobrej mysli pozdrawiam Ola Odpowiedz Link
monika_lwo Re: Album 10.03.07, 16:32 Jakoś dziwnie mi się zrobiło jak przeczytałam, że leń ze mnie i nadal pomimo obietnic, że szybko będzie - album nie działa...Robie co moge, mam na głowie 2 dzieci, prace od 5 rano, Tiktaka (+inne serwisy) i to forum...Dlatego prosze mnie zrozumieć, że ja na prawde po powrocie do domu w tygodniu nie mam czasu na zajecie się tym, a sobotę chce poswięcić dzieciom. Czy to takie dziwne? Jak znajdę czas - to uruchomię ponownie album, narazie nie mam kiedy. Prosze o cierpliwość lub założenie własnego albumu. No cóz, trzeba sobie jakoś radzić... gosia197878 napisała: > witam pani olu album nie dziala juz od miesiaca zalozycielka pisala ze to > chwilowe zmieniaja serwry i tak cala sytuacja stanela w miejscu Odpowiedz Link
ola_macugowska Re: Album 08.03.07, 11:57 dziekuje Pani Gosiu na pania zawsze mozna liczyc pozdrawiam :) Odpowiedz Link
gosia197878 Re: Album 08.03.07, 18:30 witam pani olu dziekuje za cieple slowa nie wiem jak dlugo jeszcze bede buszowac po tym forum szykuje mi sie przeprowadzka na nowe mieszkanie i nie wiem czy bedzie odrazu mozliwosc podlaczenia neta. mam jeszcze prosbe jezeli nie sprawi problemu to pani to prosze o zdjecie niuni na poczte gazetowa z gory dziekuje i zycze jeszcze raz powodzenia u pana doktora gosia Odpowiedz Link