07.03.07, 19:21
Mam pytanie czy tylko u mnie album nie działa czy u innych tez?????? chciałam
poogladac zdjecia ale juz od dluzszego czasu nie moge:-(
Obserwuj wątek
    • gosia197878 Re: Album 07.03.07, 19:59
      witam pani olu album nie dziala juz od miesiaca zalozycielka pisala ze to
      chwilowe zmieniaja serwry i tak cala sytuacja stanela w miejscu
      • ola_macugowska Re: Album 07.03.07, 23:34
        Witam Pani Gosiu dziekuje za wiadomośc nna Pania to zawsze mozna liczyć:) jejku
        wyzyta dopiero za tydzien 13 a ja juz mam takiego pietra ale jestem dobrej
        mysli pozdrawiam Ola
      • ola_macugowska Re: Album 07.03.07, 23:34
        Witam Pani Gosiu dziekuje za wiadomośc nna Pania to zawsze mozna liczyć:) jejku
        wyzyta dopiero za tydzien 13 a ja juz mam takiego pietra ale jestem dobrej
        mysli pozdrawiam Ola
      • monika_lwo Re: Album 10.03.07, 16:32
        Jakoś dziwnie mi się zrobiło jak przeczytałam, że leń ze mnie i nadal pomimo
        obietnic, że szybko będzie - album nie działa...Robie co moge, mam na głowie 2
        dzieci, prace od 5 rano, Tiktaka (+inne serwisy) i to forum...Dlatego prosze
        mnie zrozumieć, że ja na prawde po powrocie do domu w tygodniu nie mam czasu na
        zajecie się tym, a sobotę chce poswięcić dzieciom. Czy to takie dziwne? Jak
        znajdę czas - to uruchomię ponownie album, narazie nie mam kiedy. Prosze o
        cierpliwość lub założenie własnego albumu. No cóz, trzeba sobie jakoś radzić...


        gosia197878 napisała:

        > witam pani olu album nie dziala juz od miesiaca zalozycielka pisala ze to
        > chwilowe zmieniaja serwry i tak cala sytuacja stanela w miejscu
    • ola_macugowska Re: Album 08.03.07, 11:57
      dziekuje Pani Gosiu na pania zawsze mozna liczyc pozdrawiam :)
      • gosia197878 Re: Album 08.03.07, 18:30
        witam pani olu dziekuje za cieple slowa nie wiem jak dlugo jeszcze bede
        buszowac po tym forum szykuje mi sie przeprowadzka na nowe mieszkanie i nie
        wiem czy bedzie odrazu mozliwosc podlaczenia neta. mam jeszcze prosbe jezeli
        nie sprawi problemu to pani to prosze o zdjecie niuni na poczte gazetowa z
        gory dziekuje i zycze jeszcze raz powodzenia u pana doktora gosia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka