Dodaj do ulubionych

zachowac chwile

12.02.07, 16:45
Drogie Mamy, dzieciaczki nam rosna. Niektore z was maja te wieksze niektore
te mniejsze ale wszystkie maluszki daja nam chwile ktore chcemy zachowac w
pamieci. Czasami patrze na moja Olivke (14 m-cy) i chce zapamietac jak
najwiecej bo jak siegam pamiecia te pare miesiecy wstecz to coraz mniej
szczegolow potrafie sobie przypomniec. Cos z moja glowa nie tak?? ;)
Ponoc jak sie komus o tych chwilach opowiada lub pisze to wieksze szanse ze
sie jakos zakoduja gdzies tam. Wiec piszcie drogie mamy!
Na poczatek ja.
"Olivko daj mamusi buzi" Olivka podsuwa buzie a mama skrada buziaka, tacie
sie udaje bo mala z rozpedu nastawia sie i do taty. Poczym pada na podloge
gdzie lezy babci zdjecie i caluje zdjecie.
Babcia w Polsce, wnusi nie widziala od roku. Sie ucieszy!
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • kaszka13 Re: zachowac chwile 12.02.07, 22:10
        ja dlatego pisze bloga. daleko bardziej mnie motywuje niz pamietnik, bo czytaja
        go moi znajomi. opisywalam chwile w ciazy i teraz pisze o Zosce. mysle, ze
        bedzie to wspaniala pamiatka dla mojej corci i calej naszej rodziny. mam w
        planach wydrukowanie zawartosci w pewnym momencie :)
        • bea_mama Re: zachowac chwile 13.02.07, 00:33
          Nasza Zuzka ma teraz 3 lata. Do 2,5 lat pisalam cos ala pamietnik, czyli
          wazniejsze wydarzenia z zycia Zuzki. Ale entuzjazm mi sie szybko skonczyl i
          pisanie zaniedbalam:( a szkoda, bo teraz fajnie sobie poczytac te wszystkie
          historie, co sie robilo itp. Pisalam w Word i wklejalam aktualne zdjecia.
          Myslalam o wydrukowaniu, oprawieniu i daniu dziadkom, ktorzy wnuczki nie widza
          na co dzien.
          Teraz spisuje w formie bloga wszystkie Zuzki madrosci, czyli to jak smiesznie
          mowi, jak miesza polski z angielskim itp. Na dobre zaczela mowic w sierpniu, a
          ja pisze od pazdziernika czyli prawie na biezaco.

Czy piszac bloga mozna ustawic jakies haslo, ze tylko znajomi beda mieli tam
          dostep? Moze ktos wie...
        • bea_mama Re: zachowac chwile 14.02.07, 23:59
          onthelake napisała:

> Dziewczyny a w jakim jezyku piszecie dla dzieci?

Po polsku. Mam nadzieje, ze moje dziecko nie wypnie sie kiedys na swoje
          korzenie i bedzie umialo pisac i czytac po polsku.
          Zreszta pisze to tez z mysla o prezencie dla dziadkow, a oni wszyscy
          polskojezyczni:)
        • beatamc Re: zachowac chwile 16.02.07, 04:54
          Ja dzis pierwszy raz zrobilam sobie sesje zdjeciowa mego mega brzusia. Zaluje,
          ze nie udalo mi sie zlapac momentu kiedy mala wypycha nozke. Moze jutro mi sie
          uda :) Juz jak udalo mi sie rozstawic sprzet to bede polowac na efekty
          specjalne, zeby malej to kiedys pokazac.
    • edytkus Re: zachowac chwile 17.02.07, 06:21
      Mam dwie baby books o kotrych juz wczesniej wspomniano. Jedna dostalam z Polski, tylko o pierwszym
      roku i ta jest ladnie wypelniona :), druga do piatego roku zycia jest wypelniona do... pierwszych urodzin
      i pelno swistkow czeka od lat na wklejenie. Mam zamiar ktoregos dnia sie zmobilizowac i wydrukowac
      wszystkie posty na temat Alexandry z forum rowiesnikow oraz z tego smiesznego tutaj ;)). Inna rzecz
      to wszystkie artworks z przedszkola i ciekawsze domowe zbieram na pamiatke, mam juz dwa pudla :O
      a zbieram bo pamietam ze keidys moja ciocia zbierala swoich dzieci, pokazala po latach i mnie bylo
      bardzo przykro ze ja swoich nie mialam. Kto wie, moze Alexandra kiedys oprawi i powiesi u swojego
      dziecka w pokoju :O Zreszta fajnie byloby miec obrazek o tej samej tematyce wykonany w tym samym
      wieku przez rozne pokolenia.
      No i mam kilka rzeczy na pamiatke, np. kapeusz ze wstazek z baby shower, buciki od chrztu itp.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka