Hej dziewczyny. Jak wiecie jestem nowa. Jestem ciekawa czy na Waszym forum
zawiązały się przyjaźnie? Czy panuje u Was koleżeńska atmosfera? Jednym
słowem chcę Was poznać

A teraz kolej na mnie.
Jeszcze nie zaczęłam tej diety. Ale muszę

5 miesięcy temu urodziłam
prześliczną córeczkę Sybilkę. No i nie muszę chyba pisać, dlaczego do Was
trafiłam. Wychodziłam od wagi 58 potem rzuciłam palenie i przytyłam 12 kg a
potem zaszłam w ciążę i przytyłam następne 13. Hm wydaje mi się,że przed
lustrem to nie ja!!!! Teraz ważę 77 przy wzroście 161!!! A i znowu palę po
roku i 4 miesiącach
Mam jedno pytanie. Chcę kupić książkę o tej diecie ale nie wiem którą wybrać.
Podaję link napiszcie mi czym się różni ta tańsza książka od tej droższej, bo
nie mam pojęcia.
Bardzo dziękuję za uwagę i pomoc. Pozdrawiam Kaja
Oto link. Chodzi o dwie pierwsze pozycje. Czym te książki się różnią?
www.merlin.com.pl/frontend/search/1?q=south+beach&gdzieSzuk=fraza&oferta
&dzial=1