Dodaj do ulubionych

Jestem nowa, chcę Was poznać!!!!!

08.08.06, 11:27
Hej dziewczyny. Jak wiecie jestem nowa. Jestem ciekawa czy na Waszym forum
zawiązały się przyjaźnie? Czy panuje u Was koleżeńska atmosfera? Jednym
słowem chcę Was poznać wink
A teraz kolej na mnie.
Jeszcze nie zaczęłam tej diety. Ale muszę smile5 miesięcy temu urodziłam
prześliczną córeczkę Sybilkę. No i nie muszę chyba pisać, dlaczego do Was
trafiłam. Wychodziłam od wagi 58 potem rzuciłam palenie i przytyłam 12 kg a
potem zaszłam w ciążę i przytyłam następne 13. Hm wydaje mi się,że przed
lustrem to nie ja!!!! Teraz ważę 77 przy wzroście 161!!! A i znowu palę po
roku i 4 miesiącach sad

Mam jedno pytanie. Chcę kupić książkę o tej diecie ale nie wiem którą wybrać.
Podaję link napiszcie mi czym się różni ta tańsza książka od tej droższej, bo
nie mam pojęcia.
Bardzo dziękuję za uwagę i pomoc. Pozdrawiam Kaja

Oto link. Chodzi o dwie pierwsze pozycje. Czym te książki się różnią?
www.merlin.com.pl/frontend/search/1?q=south+beach&gdzieSzuk=fraza&ofertashock&dzial=1
Obserwuj wątek
    • ceres9 Re: Jestem nowa, chcę Was poznać!!!!! 08.08.06, 11:53
      Hej Kaja;]
      Ja mam ksiazke pierwsza i ta tez Tobie polecam,druga to taka "ksiazka
      kucharska"sa tam tylko przepisy do diety.W pierwszej jest duzo wiecej cennych
      informacji,sa listy osob,ktore przeszly diete.Naprawde warto je przeczytac bo
      to bardzo mobilizuje.Ponadto masz przykladowe jadlospisy dla fazy 1,2 i 3.
      Pewnie,ze panuje tu kolezenska atmosfera,w koncu kazdy tu przychodzi po
      wsparcie;]Razem cieszymy sie ze swoich sukcesow i probujemy rozwiazywac
      problemy.W mysl zasady"razem latwiej";]
      Ja chce schudnac 10 kg,bylam juz na 1 fazie,ale pozniej wyjechalam na urlop i
      nagrzeszylam;/Dlatego teraz znowu powrot na faze 1.
      Zacznij jak najszybciej diete,zobaczysz,ze na efekty nie bedziesz dlugo
      czekala;]
      Buziaki
      • kajajakajaja Do ceres9 08.08.06, 12:16
        hej dzięki za powitanie. Ale z tymi książkami jest tak: zwróć uwagę na pierwsze
        dwie pozycje. To nie jest książka kucharska. Książka kucharska jest dopiero
        jako pozycja 4. Pierwsze dwie dla mnie są takie same a nie znam różnicy. Zobacz
        dokładanie. Napisz mi którą tą z tych pierwszych dwóch pozycji posiadasz.
        Jeszcze raz dzięki.
        • kajajakajaja I jeszcze jedno pytanie.... 08.08.06, 12:19
          Czy można ćwiczyć lub np. pływać używając tej diety? Czy nie ?
          • sihaja82 Re: I jeszcze jedno pytanie.... 08.08.06, 12:21
            jasne, ze mozna smile
          • gochaklucz Re: I jeszcze jedno pytanie.... 08.08.06, 12:22
            zdecydowanie wystarczy pozycja nr 1sa tam podstawowe informacje na temat tej
            diety, bardzo duzodaje też forum,przepisy sa wersja amerykanska i czesto polowy
            produktów nie jestesw stanie u nas dostac dlatego polecam przepisy podane na
            forum..co do psortu to jaknajbardziej wsakzany co by przyspieszyc
            metabolizm,ujedrniccialko etc..pozrawiam i zycze powodzenia atymczasem jem
            nielegalne lodysmile
        • sihaja82 ksiazki 08.08.06, 12:20
          witamy na plazy smile
          polecam ksiazke numer jeden, powody wymienila juz ceres, natomiast rzeczywiscie
          pozycja numer dwa to nie ksiazka kucharska, a przewodnik po produktach z
          najmniejszym indeksem glikemicznym. na poczatek wystarczy Ci wiec ta pierwsza.

          powodzenia!
          • ceres9 Re: ksiazki 08.08.06, 12:41
            A no tak,ksiazka kucharska jest 4
            Co do przewodnika to przegladalam go w ksiegarni i w dalszym ciagu polecam ci
            pozycje 1.W przewodniku wyszczegolnione sa po prostu produkty i ich indeksy
            glikemiczne.
            Czesc sihaja kope lattongue_outJak dieta?
            • sihaja82 Re: ksiazki 08.08.06, 13:02
              hej ceres, u mnie bez zmian sad ale nadal ciagne. mysle, ze w moim przypadku to
              juz spoosb na zycie, chociaz czasami zdarzaja sie male grzeszki. teraz od
              poniedzialku ograniczam ilosci zarcia i zobaczymy.

              widzialam, ze Ty znowu na jedynce? smile))
              kurcze, moim celem jest zrzucenie sadla przed wyjazdem na wakacje 14 wrzesnia.
              mam nadzieje, ze sie uda smile
              • kajajakajaja Dzięki za pomoc!!!! 08.08.06, 21:39
                Jak zacznę dietę to dam znać. Tymczasem sobie Was będę podczytywać. Na początek
                muszę się dowiedzieć co to za dieta itd. A i jeszcze jedno to moja pierwsza
                dieta smilepozdrowionka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka