mi_sza
12.11.14, 18:36
Cześć,
obserwuję już jakiś czas forum i zdecydowałam się napisać w końcu z moim problemem, albo może się po prostu wyżalić...
Teoretycznie wszystko wiem.
przy kp okresu może nie być długo i to fizjologiczne.
W moim wypadku jest to póki co 28miesięcy.. wiem, że może go nie być nawet 3 lata albo do końca kp.. nie chcę kończyć kp, bo widzę, że mój syn nie jest na to gotowy. w zamierzeniu chciałabym karmić do samoodstawienia. z drugiej strony, bardzo chciałam mieć w miarę szybko drugie dziecko, żeby różnica wieku nie była zbyt duża, a to się odsuwa i odsuwa..
i tu moje pytanie - z jakimi najdłuższymi przypadkami bez okresu się faktycznie spotkałyście?