22.09.14, 15:19
rozumiem, że kupuje się ją po przylocie, na lotnisku. Ile ta frajda kosztuje ? mogę zapłacić kartą czy muszę mieć gotówkę ? EUR czy $ ?
Obserwuj wątek
    • aga8207 Re: wiza 23.09.14, 15:40
      Nie ma żadnej opłaty za wizę :)
      • toya666 Re: wiza 13.10.14, 21:09
        Nie ma żadnej wizy dla Polaków.
        • polak_z_tunezji Re: wiza 14.10.14, 15:41
          Niestety już się zmieniło prawo od 1 Października przy OPUSZCZANIU TERYTORIUM TUNEZJI obowiązuje tak zwany 'Solidarity tax" w praktyce działa to tak jak opłata za wizę. Kosztuje 30TND/os płatne tylko w dinarach tunezyjskich.
          • toya666 Re: wiza 14.10.14, 19:26
            Z ciekawości zapytam: czy Tunezyjczycy też to płacą? Czy to jest tylko dla turystów?
            • zjawa1 to nie jest wiza tylko tzw. opłata klimatyczna!!! 17.10.14, 15:04
              Opłaca ją każdy turysta przy wylocie z Tunezji. Koszt od osoby-bez względu na wiek, płeć i długość pobytu to 30 dinarów. A więc przeliczając na złotówki przeszło 60 zł.
              Na lotnisku kupuje się znaczek i wkleja do paszportu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka