consuela_2004 12.07.05, 21:20 heh jeden a namieszal w glowie wielu... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
viki261 Re: Azur Plaza - animator 12.07.05, 21:46 nie tylko animatorzy namieszali ale recepcjonisci tez ktos chce sie podzielic opinią? Odpowiedz Link Zgłoś
mimielka Re: Azur Plaza - animator 14.07.05, 10:57 a ktory to tak namieszla Ci w glowie? moze Fifi? Odpowiedz Link Zgłoś
consuela_2004 Re: Azur Plaza - animator 19.07.05, 15:06 Kami Kami i nie tylko mi Odpowiedz Link Zgłoś
mimielka Re: Azur Plaza - animator 22.07.05, 16:53 Kami? ale to w zeszlym roku! w tym roku nie bylo go w azur, co podobno oplakiwalo full zalamanych dziewczyn! Odpowiedz Link Zgłoś