Dodaj do ulubionych

Azur Plaza - animator

12.07.05, 21:20
heh jeden a namieszal w glowie wielu...
Obserwuj wątek
    • viki261 Re: Azur Plaza - animator 12.07.05, 21:46
      nie tylko animatorzy namieszali ale recepcjonisci tez ktos chce sie podzielic
      opinią?
    • mimielka Re: Azur Plaza - animator 14.07.05, 10:57
      a ktory to tak namieszla Ci w glowie? moze Fifi?
      • consuela_2004 Re: Azur Plaza - animator 19.07.05, 15:06
        Kami Kami i nie tylko mi
        • mimielka Re: Azur Plaza - animator 22.07.05, 16:53
          Kami? ale to w zeszlym roku! w tym roku nie bylo go w azur, co podobno
          oplakiwalo full zalamanych dziewczyn!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka