Dodaj do ulubionych

GOLDEN BACH CLUB-MONASTIR

04.08.05, 09:02
Jak tam jest? czy opcja all jest warta ceny? ...nie ma robali? :) prosze o
wpisy.... my lecimy koncem wrzesnia....jakiej pogody mozna sie spodziewac...
Obserwuj wątek
    • inezis Re: GOLDEN BACH CLUB-MONASTIR 06.08.05, 00:02
      My wybieramy się tam całą rodziną 2+2 początkiem pażdziernika z biurem scan
      holiday
      też niestety nic nie wiemy konkretnego o hotelu
    • nowakaga5 Re: GOLDEN BACH CLUB-MONASTIR 31.08.05, 22:48
      Ja lecę 15.09. Po powrocie opowiem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka