gosiaczekfi1 04.08.05, 09:02 Jak tam jest? czy opcja all jest warta ceny? ...nie ma robali? :) prosze o wpisy.... my lecimy koncem wrzesnia....jakiej pogody mozna sie spodziewac... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inezis Re: GOLDEN BACH CLUB-MONASTIR 06.08.05, 00:02 My wybieramy się tam całą rodziną 2+2 początkiem pażdziernika z biurem scan holiday też niestety nic nie wiemy konkretnego o hotelu Odpowiedz Link Zgłoś
nowakaga5 Re: GOLDEN BACH CLUB-MONASTIR 31.08.05, 22:48 Ja lecę 15.09. Po powrocie opowiem Odpowiedz Link Zgłoś