Gość: metalia
IP: *.izacom.pl
04.06.08, 15:30
Witam, planuję podróż do Tunezji prawdopodobnie z biurem Exim, ale nie chcę
korzystać z wycieczek fakultatywnych tylko na własną rękę zwiedzać. Chciałabym
się spytać, tych którzy już byli w tym kraju i sami organizowali sobie
wycieczki, jak wygląda sprawa transportu publicznego, czy nie ma problemu z
dojazdem np. z Sousse do Tunisu, Sidi Bou Said itd. i z powrotem tego samego
dnia do miejsca, gdzie się mieszka. Czy łatwo jest się porozumieć w języku
angielskim, jakie są ceny przejazdów, wstępów itp.
Każda informacja i podpowiedź będzie dla mnie bardzo ważna i pomocna.
W razie czego podaję też swój adres e-mail metalia@interia.pl
Pozdrawiam