kwiat2
20.01.03, 12:18
Pani Doktor,
Podejrzewam u siebie pochwice, poniewaz po kazdym stosunku mam bole
powierzchniowe. Pieczenie lekki u wejscia do pochwy itp. Podobne uczucie bolu
mam na przyklad przy wkladaniu tamponu, albo na samym poczatku badania
ginekologicznego. Stres.
Mam pytanie jak mozna z tym sobie porADZIC. Slyszalam tez o sztucznych
srodkach nawilzajacych - jakie to sa?
Moze to wynika tez z nadmietnej suchosci w wyniku brania pigulek? Dodam
jeszce ze nie wspolzyje czesto, bardzo rzadko.
Kwiat