20.01.03, 12:18
Pani Doktor,

Podejrzewam u siebie pochwice, poniewaz po kazdym stosunku mam bole
powierzchniowe. Pieczenie lekki u wejscia do pochwy itp. Podobne uczucie bolu
mam na przyklad przy wkladaniu tamponu, albo na samym poczatku badania
ginekologicznego. Stres.
Mam pytanie jak mozna z tym sobie porADZIC. Slyszalam tez o sztucznych
srodkach nawilzajacych - jakie to sa?
Moze to wynika tez z nadmietnej suchosci w wyniku brania pigulek? Dodam
jeszce ze nie wspolzyje czesto, bardzo rzadko.

Kwiat
Obserwuj wątek
    • kini Re: pochwica 21.01.03, 11:31
      Pochwica to inna choroba - w ogóle nie mogłabyś uprawiać seksu, bo niemożliwe
      byłoby wprowadzenie członka do pochwy z powodu silnego skurczu mięśni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka